Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyššie odborné štúdium

Príspevok v téme: Vyššie odborné štúdium
thatiank_aa

Ahojte,
čo si myslíte o vyššom odbornom štúdiu?
Ja mám skončenú strednú odbornú školu zameranú na ekonomiku a sčasti aj účtovníctvo.
Druhý rok pracujem na mieste, na ktorom som spokojná, ale viem, že doživotne ho robiť nebudem.
Rada by som si zvýšila kvalifikáciu, preto rozmýšľam nad štúdiom. Rozmýšľala som nad EUBA ako najkvalifikovanejšou univerzitou z ekonomických odborov na SK - avšak neviem, či sa na ňu cítim, podľa názorov mojích známych je to dosť o bifľovačke, čo si myslím, že je v reálnom živote nepoužiteľná (ide od fakultu FHI, odbor HI).
Rozmýšľala som skôr nad všeobecným prehľadom, praxou. VOŠ na Dudovej má zameranie na 3 jazyky, v druhom ročníku mesačnú prax v zahraničí a v treťom dokonca polročnú prax, ktorá môže byť riešená aj stážou. Takisto sa venuje ekonomickým predmetom, matematike a účtovaniu, aj keď asi neporovnateľne s EUBA.
Štúdium je trojročné ukončené absolutóriom.
Veľa ľudí však túto školu neguje, že je to zbytočná strata času. Mám síce kamaráta, ktorý tam chodí, ale ten nie je práve vďačná vzorka(flákač jak vyšitý), z neho nič nedostanem.
Preto by sa mi zišiel názor človeka, ktorý išiel na túto školu študovať nie kvôli "prežitiu" ďalších troch rokov.
Prípadne, aj keď ste nechodili, aký je Váš názor na pomaturitné vzdelanie?
Ďakujem :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyššie odborné štúdium - Fórum - ZDRAVIE.sk