Steklenie pri konečníku

Príspevok v téme: Steklenie pri konečníku
xylb

Prosím o radu. Už asi 5mesiacov ma šteklí pri konečníku, nie v noci, iba cez den, niekedy ráno, niekedy počas dna, striedavo...Bola som na vyšetreniach na pariazity, dalej 2x na vyšetrení výteru z konečníka, ale všetko mám v poriadku.Je mi už trapné furt pýtať od DR rôzne vyšetrenia, lebo ona tvrdí, že mi nič nie je. Snažím sa nejesť sladke takmer vôbec. Jedna liečitelka mi povedala si 5 diagnostík z toho že mam parazity kadetade na organoch a že to oni ma šteklia. Mne nič iné nie je len toto šteklenie-neškrabem sa tam ani nič, lebo to nie je až také silné, len cítim také pukanie akoby som tam niečo mala. V stolici som sa hrabala už niekoľkokrát a nič tam nebolo, manžel mi baterkou skúmal konečník a nič. Nechápem.
Aha, ešte sa mi robia niekedy také svrbivé bodky-niečo ako pich ihly, alebo malilinka výražtička. Svrbí to tak 5minút a koniec. Robí sa mi to tiež od vtedy. Môže to mať súvis? Co to môže byť?
Cesnak už jem, vlakninu, olej z čiernej rasce , Enterosgel na detoxikáciu a ja neviem čo už ....

xylb

Ved som si kukala aj sama :) niekolkokrát presne vtedy, ked ma to šteklí. Nič tam abslutne nevidno. Prave to,že všade píšu že parazity vyliezajú v noci ale mna to škeklí cez den hocikedy okolo toho otvoru. trochu sa pošucham - normalne cez gate,teplaky ale ono to mám aj viackrát za den. mám taký záhradný cesnak fest štípe oproti tomu z obchodu ale isto si nedám 5 stručikov, to by som skapala a môj žalúdok tobôž- žlčník mi operovali a takéto raziaky mi nerobia dobre na žalúdok, ale snažím sa ho pchať koklo môžem a všade. Mam aj Psyllium a všetko to čo som spomenula. keby som nebola tehotná tak sa napchám Vermoxom aj hocičím len nech ma to už prestane a môžem normálne jesť ako predošlých 30rokov!!!!!!!!!!!

arman

Parazity ma takmer kazdy, takze to ani specialne nemusis riesit.
Nad cesnakom a tymi dalsimi vecami sa zasmeju.
Cesnak na parazity funguje len taky silny, ze ked si das jeden strucik, vypali ti to hubu tak, ze na to tak skoro nezabudnes... taky sa uz dnes tazko zhana, mne to trvalo takmer rok, kym som konecne nasiel niekoho, kto ma z domacej zahrady presne taky.
A naraz namiesto 3 strucikov mi stacil jeden, to som len pozeral, aky rozdiel v sile mozu dva rozne cesnaky.

Dalej, cesnak treba aktivovat, to malokto vie, ze musi byt podrveny na kasu aspon 10 minut na vzduchu, a nie kovovym predmetom.
No a takeho cesnaku musis zjest takych 3-5 statnych strucikov, 2x denne, pocas niekolkych dni, s niecim zdravim a plnym vlakniny. Idealne ovocie, zelenina, kysla kapusta. Tak sa vyhanaju parazity s cesnakom (plus este vyvarom). No a i ten posobi v podstate len na mrle a slabsie hlisty. Velku skrkavku tym nezabijes, pripadnu pasomnicu toboz nie.

To svrbenie mozno nemusia byt rovno parazity. Ale mozu. Keby ta tam nieco steklilo, a boli to parazity, tak asi by to manzel s baterkou uvidel. Mrla ma tak 0,6cm - 1cm, to by bolo urcite vidno. Inak, mozes si tam pozriet aj sama, s baterkou a zrkadlom. :-)
Fragment pasomnice je tiez viditelny okom, vyzera to asi takto (upozornenie - nechutne video, takze dopredu sa psychicky pripravit :-))
www.youtube.com

Navyse, parazity vyliezaju len pocas noci, respektive ked je telo v klude... pocas dna nie.

Este to ale mozu byt parazity "vnutri". Tym myslim, ze nechodia po kozi, ale tesne pod kozou, v tkanive, respektive v sliznici vnutri.

Vysetrenia na parazity dopadnu takmer vzdy negativne, aj ked parazity mas. To je ta nasa medicina tak super nastavena, aby sme boli farmy na parazity, plni chronickych chorob, aby tiekli miliardy tam kam maju. V tomto ti lekar nepomoze, a si v tom na vlastnu past.
V stolici parazity vacsinou neuvidis. Dobrovolne nevylezu, a pokial zdochnu, vacsinou vyjdu natravene, to musis presne vediet, ako to vyzera.

xylb

nie, aktiviu nie ale je pravda že teraz asi 3-4dni som jedla jogurty, bryndzu. žeby niečo s tým? hladala som info o kvasinkach, parazitoch, snažím sa jesť uplne zdravo, len hocičo nemôžem, lebo som tehotná, takže žiadne protiparazitové prípravky a bylinné zmesy, čo som kukala nie sú teraz vhodné. a ani neviem, či to vlastne sú parazity.

JessicaI

Nejes nahodou Activiu? Ja som bola prekvapena ked mi brat povedal, ze prestal jest aktiviu pretoze ho svrbel konecnik. Ja som tiez jeden cas jedla aktiviu a tiez som mala ten pocit.

xylb

ved nevravím baterkou.ale nič.
nie iné nie len tieto dve-šteklenie a tie bodky čo svrbia 5minút. To šteklenie mi trochu prešlo ked som skúsila Faktu masť ale po týždni to zas dnes cítim. Ide ma poraziť, napchala by som sa aspon čokoladou :(

watcher

no tak mňa teda ešte nikdy nenapadlo skúmať baterkou ani "iné" :) a máš okrem toho nejaké zdravotné problémy?