Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dala som lekarovi uplatok a viac so mnou už nekomunikuje

Príspevok v téme: Dala som lekarovi uplatok a viac so mnou už nekomunikuje
Kiara2

Bola som na nemenovanej operácii na sukromnej klinike, kde som prvy krat platila nemale peniaze za operáciu - 1400 eur. Vtedy nech som sa pýtala na čokoľvek cez mail vždy mi odpisal pred operáciou. Lenže bolo treba spraviť reoperáciu problemu kde som platia iba za zakladne naklady jemu už neišlo z peňazi nič. Tak som mu ako podakovanie dala po reoprácii v obalke niekoľko eur. Lenže som ešte netušila že sa operácia znova nepodarila. Kontrola bola iba jedna namiesto aspoň troch tak ako prvy krat. A nech sa ho pýtam viac krat mailom na čokoľvek už mi neodpisuje. No som z toho sklamana že som mu dala podakovanie že ma musel znova operovať skoro polovicu mojej vyplaty a on už nie je schopny mi odpisať ani na jeden mail kde sa pýtam veci ohladne mojej nepodarenej operácie. Viem mala som mu dať peniaze pred reoperáciou aby sa snažil opraviť chybu, no nevedela som že sa nebude snažiť a potom radšej povie že a to nedalo opraviť (čo pokazil)

0vecka

2 lost podla mna poistovna nechce aby sme od nej tahali peniaze... ale iba si platili poistne...

inak ma to dost prekvapilo ja som nieco nachodil asi trikrat som bol niekde u sukromneho chirurga a nezdalo sa mi ze by nieco odflakli a nedaval som uplatok a akoze sme sa vsetci znamy zhodli na tom ze u sukromnych je vyhoda ze ti tam povedia na rovinu co chcu a nemusis sa domnievat ze kolko mu mas dat... preto sa divim ze okrem oficialneho cennika este niekto dava peniaze bokom

pan d.

Ja som sa rozhodol, ze budem zit s psychickymi problemami bez liekov:) Ja to svinstvo brat nemienim.
Sorry, ze som odbocil.

Kiara2

Na všetkych sukromnych klinikach su asi rovnakí, preto ak je možnosť isť cez poisťovnu tak chodte cez poisťovňu. Tam su rovnakí ako na sukromnych klinikach, čiže lepši a horši

Kiara2

Bude to asi v tom že vie že niečo pokazil a nechce to už znova opravovať lebo ak by to pokazil ešte viaceJ tak sa boji že pride o titul. Hajzli su to.
NECHODTE NIKDY NA SUKROMNNE KLINIKY AK JE MOŽNOSŤ ISŤ CEZ POISŤOVŇU.
NEBUDE źiadny individualny pristup k pacientovi zo strany lekara ako vam slubuju.
SUKROMNE KLINIKY SU IBA VYŽIERAČI PEŇAZI OD SPROSÝCH ĽUDI AKO SOM JA

Kiara2

Pan.d
:-) serem na neho už ho nechcem v živote vidieť. A mam ponaučenie do konca života. No ešte ma čaka dalšia operácia ale už inde. Asi nema svedomie a takyto by vobec nemali robiť lekarov.
Len neviem prečo ak da niekto iny niekomu uplatok tak su mily, ustupčivy... a ja ked som mu dala peniaze tak som takto dopadla ani kontrolu aspon po mesiaci som si nezaslužila aby videl či je naozaj všetko v poriadku. :-(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dala som lekarovi uplatok a viac so mnou už nekomunikuje - Fórum - ZDRAVIE.sk