Vcera som kupila tabletky jablcny ocot...co vy na to??

odpovedam

Lu, mam pocit, ze si sa sem prisla stazovat a nie nieco urobit. Ak nemas volu, tak nedosiahnes nic. Napisat, ze chces schudnut, ale nehces cvicit je trochu vtipne, nemyslis?

To nepisem v zlom, ale pochop, ze musis zmenit celkovy zivotny styl. Jablcny ocot nie je vsetko. Telo je komplex, ktory funguje velmi zlozito, v spojeni s psychikou. Nastav sa pozitivne, motivuj sa, raduj sa, ze mas ruky, nohy, ze sa mozes hybat. A necakaj zazraky po niekolkych tyzdnoch. Uprav si stravu, zacni sa hybat, mysli pozitivne, nelutuj sa...

PoPo....

danmon ,lu ....pokial si ten jablcny ocot zriedite s vodou nic sa vam nestane ,pokial ho budete pouzivat neriedeny zafarby vam sklovinu
danmon .... no radeji to nebudem pisat ,aby si nejake decko nezobralo priklad :)

kosa

Preferuj skutocny jablcny ocot.
Vstrebava sa rychlejsie zatial co tablety musi telo rozlozit, co nie je prirodzeny proces.
Jablcny ocot ma mat 5% kyslost.

lu

ty vole, dakujem baby, ale je mi smutno, lebo nic som nedala dole....uz nejdem pit ten jablcny ocot.....a prosim poradte mi este nieco, lebo sa asi obesim, jem menej a nic....strasne som pribrala na bruchu, stehnach a zadku....ozaj uz neviem co mam robit...najhorsie je to, ze pracujem v noci a cez den spim...poradte prosim nieco...chapete, ze po praci rano a ani cez den sa cvicit cloveku nechce...som zufala....dakujem este raz....

danmon

popotvorka...ďakujem za odpoved..je pravda, že si ma trošku s tým žltnutím zubou zaskočila, lebo ja som dost silny fajčiar a už teraz zo zubami bojujem:-) ale aj tak to risknem:-) potrebujem ubrať v jedení sladkostí a dat dole tak 4kg..ešte raz díki

PoPotvorka

danmon .... asi tak dva tyzdne max. (ja nie som odbornik ,len mi obcas poradí jeden clovek ,ktory sa stara o moje stravovanie)
lu .... ano skusala no momentalne som presedlala na nieco ine
..a baby ,nepite jablcny ocot nezriedeny ,lebo vam ožltnu zuby
pekny vecer :)

danmon

PoPotvorka....prečítala som si tvoj receptík na jablčný drink a dosť ma zaujal..chcela by som sa ťa ale spýtať ako dlho sa može tento drink piť?, aby nezačal viac škodiť ako pomáhať...