Hrcka na dlani. Co to moze byt?

Príspevok v téme: Hrcka na dlani. Co to moze byt?
kikusik

Už dávnejšie sa mi na dlani, na tom makkom mieste pod palcom urobila hrcka. Najskor som si myslela ze ide o nejaku krvnu zrazeninu alebo rozsirenu zilu lebo sa nachadza akoby na zile a je takej modrej farby ako zily. Nie je nejaka velka, ani mi nijak neprekazala lenze minulu noc som si to v noci nejako zalezala a odvtedy ma to dost boli :( Neviem čo to moze byt, dost sa bojim. Ak máte niekto skusenosti s niecim podobnym prosim ozvite sa mi. Vdaka

flash

dobry den...chcel som sa opytat na tu hrcku na dlani....mam ju od hokeja...je zhruba medzi dlanovymi polkami kde je ta ciara zivota ci co to je :) ale uz presli 2 tyzdne...a vzdy ked zoberem hokejku tak ma to postupne zacne bolet az pomaly malicek mi zacina trpnut a cele ma to boli a nemozem hrat naplno....skusal som tyzden oddychu...no len co som nastupil na lad tak to zacalo bolet presne jak na zaciatku zranenia...poradte mi prosim co s tym...dakujem

house

Podla mna je to krvna zrazenina, urcite ste presilila palec a praskla Vam zilka. Kupte si heparoid a natierajte si to miesto.Uzivajte vela C vitaminu a jedzte ryby.(E)Po case sa to vstrebe samo.