Ako dlho trrva posta z CZ na slovensko?

lost

nechapem odkial maju tu matematiku ze 22 dni, ono je to 2+2 ked uz, LOGICKY do prdele uz, z CR do CR to trva 2-3 dni, u nas ditto, tak ako dostanem 22 dni? vykratim tie dni? 4*4? ved ani tak nedostanem 22 :D
alebo u nas neplati schenghen?
tak mozno tie dilda musia kontrolovat ci tam nie je koks alebo nieco, s tym uz ja teda skusenosti nemam :D (a ani sa nechystam, LMAO)

lost

Bitchezz, dnes som isiel do Breclavy, cez krasne rakuske serpentiny (existuje u nas take slovo vobec?) pre samrolky (DOSTAL SOM ICH!) a obe posty zatvorene !!!

som si chcel poslat servitky zabalene do krabice.

ale najdem si nejake ine okresky/serpentiny ako sa do CR dostat, napr Zlin mozno a poslem odtial niekedy a dam vediet.

keko37, no ved tak ako pises, vaginy, co frflu na nete ale nereklamuju a dezinformuju ludi. alebo trolovia, alebo cokolvek, asi tam inac rataju aj cas kedy to predajca/eshop ziska od dodavatela, a kedy to zabali a pocka a az potom odosle.. takto mozem povedat, ze kupa auta trva 2 roky, alebo pol roka, kdezto v realite, je to 1 hodina, ale vyroba je 1 rok napr.. mohol som zastavit vo vedlajsej dedine v tom CR, ale fakt neviem ci ma vyznam drbat sa s tym a robit zo seba debila aby som tu niekomu nieco dokazal, ved nech si ziju matrix akykolvek len chcu :)

keko37

ja som stale hovoril ze sem pisu len ludia ktori maju downom syndrom tych 90 % urcite :D ze 22 dni :))) LOL :)) kazdy den posielam postu dam sem schvalne jedno podacie cislo sledujte tu rychlos..... najdeti si aj cesku postu

tandt.posta.sk

RR807291273CZ

www.ceskaposta.cz

samik samko

3 dni :D LOL hahaahhaa :)))))))))) 3 dni :)))))))) lost vazne necitaj po nete kokotiny sleduj aj FB slovenska posta ci ceska :))) ako ludia nadavaju 3 dni :)))))))) hahahaha ty si ale debil :D :))))) minimalne 2 az 3 tyzdne ak dojde za 2 bude zazrak :))) ty truba 3 dnova

lost

Alebo vies co :D

Ja pojdem do Prahy, osobne, poslem si balik pre seba domov a uvidime kto tam bude skor, ci ja, alebo balik. Aby to bolo zaujimavejsie, pojdem pesi a so psom.

Podla google maps to bude trvat 70 hodin. Pocitam ze budem vediet chodit denne max 12 hodin, alebo si taky limit mozem dobrovolne nastavit.

70/12=6dni

lost

maximooo

tomu magorovi dosla zasielka za taky cas ako napisal ;)

niekto si hold necha srat na hlavu a niekto nie, o tom je zivot, prosim pekne :D