Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vek pre prvý bozk

truman

ja som si prvy bozk ´odbyl´ v 19tke, a nemam pocit ze by to bolo neskoro, radsej v 22 sa prvy raz bozkavat, ako v 15 tich mat za sebou 3x sexualnych partnerov

oukydouky

vykasli sa na ostatnych a uzi si co je, nie je podstatne kedy co pride, ani co si myslia ostatni a ani co sa poklada za skoro a neskoro, pretoze to ti aj tak stastie neprinesie skor len naopak. ti ostatni aj tak neziju tvoj zivot a tiez ti ani ziadne stastie neprinesu. tvoj zivot musis zit len ty sam a len ty si sam strojcom svojho stastia tak preco sa chces znepokojovat nejakymi normami zvlast ked na toto ziadne normy ani neexistuju:)
btw prve bozky byvaju dost uslintane;)

nicolette

myslím, že na takéto otázky určite neexistuje jednotná odpoveď... niekto ti povie, že je to sakra neskoro a niekto zas opak.. je to naozaj individuálne a objektívny vek na takéto veci neexistuje, lebo každý človek má na to iný pohľad...
no ak ťa zaujíma môj skromný názor, tak nieže je to neskoro, lebo si mladá, ale a v každom prípade je to nezvyčajné v tejto dobe ;)

lobogo

neries to, ked to bude mat prist, tak to pride a das ho tomu spravnemu ;) mam 20 a tiez som ho este nemal, plachy typ si nemyslim, ze som, neriesim to, setrim si to pre tu spravnu

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vek pre prvý bozk - Fórum - ZDRAVIE.sk