Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

RNG - doplnky proti bolesti

Príspevok v téme: RNG - doplnky proti bolesti
me.myself

RNG, chces sa spytat, co je najucinnejsie z doplnkov alebo najmensie zlo z liekov proti bolesti? Mavam velmi bolestivu menstruaciu a prezijem ju prakticky na ibalgine (alebo nurofen - ta ista latka), ale je mi tazky na zaludok a celkovo je dost skodlivy, minule som citala o chlapcovi co dostal z neho hroznu alergicku reakciu. Povod tych bolesti uz postupne adresujem ale kym sa toho uplne nezbavim, tak fungovat potrebujem tak ci tak a vtedy si dam ten ibalgin, ked uz je to neznesitelne. Cim by som ho mohla nahradit? Paralen mi nepomoze, poharik tvrdeho aj hej, ale do prace nemozem ist pripita.

Dakujem za odpoved.

RNG

Na bolestivu menstruaciu pomaha casto brat yam(200 mg diosgeninu), na bolesti moze pomoct aj pupalkovy olej(2-3 gramy) black cohosh, damiana, Dong Quai a podobne, ale najviac uspechu ma spravidla ten divoky mexicky yam, tj diosgenin, co obsahuje.

kasandra

Viem, že kedže máš silné bolesti a musíš užívať silné analgetiká, tak moja rada bude znieť smiešne, ale mne na bolestivú menštruáciu pomáha citrónová šťava. Skús aj ty piť najmä niekoľko dni pred menzesom čaj alebo len tak minerálku s nakvapkanou citrónovou šťavou.
Čítala som o tom tiež v jednom časopise a začala som sa tým riadiť a ono to pomohlo.

modracik

Nie som sice RNG,ale odpoviem Ti.Ja uzivam Lycium plus a Bee Propolis.V obchode ich nedostat,su cisto prirodne a nemjau neziaduce ucinky.Ibalgin ich ma a pozor, zatazuje velmi pecen-to mam zo svojich skusenosti.Viac info, nameili./klik na moju prezyvku/-ak chces.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.