Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opuch horneho ocneho viecka

Príspevok v téme: Opuch horneho ocneho viecka
bolaveoko

Zdravím, dnes ráno som cítila miernu bolesť v pravom hornom viečku. Poobede ked som prišla z práce bolesť bola ešte silnejšia ako cez deň a mám tam už asi 2x 2 mm veľký opuch. Viečko ma bolí viac a viac, najviac ma bolí pri žmurkaní a keď mám oko zatvorené. Asi hodinku dozadu som si všimla, že viečko mi akoby mierne ochablo a oko mám pootvorené asi na polovicu.
Vedeli by ste mi prosím poradiť. Potrebujem vedieť, hlavne či je nutné ísť ku lekárovi hneď alebo či postačí až o dva dni, lebo nasledujúce dva dni by bolo pre mňa veľmi tazke dostat sa ku lekarovi. A este som sa chcela spytat, nech zase nebeham po celej nemocnici ako trafena husa, ci mam ist ku obvodacke alebo rovno ku ocnemu. Dakujem za pomoc

Lulu2011

Ahojte, ma niekto skusenost? pred cca dvomi týždnami mi opuchlo horne viecko na lavom oku, blizsie ku kutiku, dr. nevedela co to je, dostala som antibakterialnu mast, na druhy den to bolo ok, teraz po dvoch týždnoch mi opuchlo viecko na pravom oku, presne ta ista cast co na lavom, len opuch je vyraznejsi, uplne naplneny vodou, oko pri zmurkani boli, tak isto ako prvy krat, sa mi to stalo rano po zobudeni, uz to mam druhy den, mast nezabera, neviem cim to je, mam novu spiralu cca 3 týždne, ale nidy predtým som alergicku reakciu nespozorovala, dala som si 2 x antihiostaminikum a nic nepomaha, co to moze byt? :(

kabel

Pravdepodobne to bude "jacmen", lieci sa to mastami s obsahom antibiotik. Najbolestivejsie je to v stadiu, ked sa este netvori hnis, urychlit to mozes suchymi teplymi obkladmi-nahriat suchu vreckovku a robit obklady.

muc

kludne vyckaj co z toho bude. na to sa nezomiera, netreba hned letiet k ocnemu. mozno jacmen? uvidis, ak nebude lepsie cca do stredy-stvrtka, tak staci ist vtedy.a rovno na ocnu ambulanciu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Opuch horneho ocneho viecka - Fórum - ZDRAVIE.sk