Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som na nom Zavisla ... ale uz viac nechcem

Príspevok v téme: Som na nom Zavisla ... ale uz viac nechcem
Truffla

Ahojte... mam 18 rokov a problemov v hlave tolko ze az... Vlastne si tie problemy len sama vyrabam v svojej nemoznej hlave...

Mam kamarata.. s ktorym som bola nieco ako friends with benefits ale teraz sme s tym prestali pretoze on si myslel ze to pokazil ked s tym zacal lebo vidi ako mi to ublizuje a ze sa stale trapim... dalej mi povedal ze niekedy to prehanam ze s nim chcem byt stale a tak... ze on chce mat cas aj pre seba... On momentalne nechce frajerku ale chce ma za kamaratku. Proste nechce vztah chce mat pauzu kedze sa s frajerkou rozisiel.. Hovori mi ale ze somnou sa chce stretavat a nevie mi povedat presny datum ale hovori ze som super dievca a ze si somnou v buducnosti vztah vie predstavit... Takze Ok....
Problem je vsak teraz vo mne... Ja mam potrebu navezaovat sa na ludi.. Mam s tym problemy uz cele roky a je to na nevydrzanie. Teraz som sa do toho dostala zas... Zacinam byt paranoidna.. Ked mi kratko zvoni na mobil alebo len prezvoni, hned si v hlave vydedukujem ze to preto aby som to nestihla zdvuhnut, nepocula to a on somnou nemusel volat.

Mam ho velmi rada a viem ze aj on mna aj ked niekedy mam tie paranoidne stavy a myslim si ze nie. Viem ze mu niekedy lezem na nervy lebo s nim chcem casto byt.. Stve ma to, ze ked som s nim neni, mam motyle v bruchu... neviem sa na nic sustredit, je mi zle, chcem spat alebo ani neviem zaspat... Je to peklo. Chodim aj k psychologicke... Ale stale ked si myslim ze je to v pohode, tak ma zase prepadne depka a chce sa mi plakat alebo mam take napatie v sebe ze sa to neda vydrzat...

Porism , fakt velmi vas PROSIM, povedzte mi ako zahant tie blbe nalady ? Ja sa snazim vypadnut s kamoskami von alebo niekam ist ale kazdy den bez neho ma 200 hodin... Nechcem byt na neho tak nalepena... Ved to kazdeho chalan odradi ale neviem ako sa odvizat.. Nechcem spravit radikalne stop alebo co... Portse chcem to brat z lahkosotu ako som to brala este pred mesiacom, ked som sa s nim stretla vsecko bolo fajn, nezalezalo na tom ci nemoze den dva proste ked to slo tak som sla ked ne tak som nesla... Az teraz sa to zacalo kazit lebo mam potrebu byt s nim nonstop a nici ma to.....

Ako sa teda odviazat a dostat to do tej lahostajnejsej urovne ? Byt proste nad vecou ?

Velmi dakujem

myshl

Truffla.. dala som si tu namahu a vyhladala zopar tem, ktore si tu zalozila...

To, ze si vyberas chlapov, ktorych nemozes mat (ucitelia alebo inak nedostupni) alebo takych, ktori ta nechcu (vid tento) riesit nebudem..

Hoci tvrdis, ze si si vedoma, ze tieto problemy si vyrabas len ty sama, podla mna to tak uplne nie je.. a pokial je, tak skutocne nemas ziadnu hrdost..

Ty si musis uvedomit jednu vec - a to, ze tento chlap ta NELUBI a NIKDY TA LUBIT NEBUDE!!!

On si ta stale nechava v akejsi rezerve a ty sa uspokojujes a chytas aj slamky.. a dufas, ze RAZ ta lubit bude a zbytocne s nim stracas a zahadzujes svoju mladost.. obetovala si mu dokonca svoje panenstvo!!! (A podla mna si to urobila uplne dobrovolne ako zufaly pokus o udrzanie si ho)..

Viem, ze toto je ako hrach o stenu, ale ja ti odporucam UPLNE NANHO ZABUDNUT, zrusit vsetky kontakty!!!

A ZACAT ZIT!! Si mlada, tak sa preboha nezahadzuj s niekym, kto za to nestoji.. a inak - toto uz podla mna ani nie je laska ale zavislost..

Iba Katka

On k tebe necíti to, čo ty k nemu, keby to tak cítil, tak chce s tebou byť stále a pôjde do vzťahu bez výhovoriek. Vravíš, že chceš zachrániť aspoň kamarátstvo. Lenže uvažuj, keď z tohto nebude vzťah (čo nebude, lebo keby mal byť, už by bol), tak on si skôr či neskôr nájde priateľku.

A čo myslíš, čo sa stane potom? Bude sa s tebou naďalej stretávať? Preruší s tebou kontakt, lebo jednak už nebude od teba potrebovať to čo dostáva teraz a potom keď bude ku svojej priateľke úprimný a povie jej o vašom "vzťahu", tak ona nebude chcieť, aby sa s tebou kontaktoval.

winki

Neuvažuj o budúcnosti a právaj sa tak , že žiadnu budúcnosť s ním neplánuješ.....už to pochop. Chalan stretne dievča ktoré sa mu zapáči pár krát s nou skočí na kávu, ty ho budeš medzitým otravovať aby bol s tebou a on sa začne sťažovať jej a postupne zistí, že ho chápe a rozumejú si a bum ostaneš na vedľajšej kolaji a už nebudeš ani tá kamarátka.
Daj si pohov, keby nad nejakým vzťahom s tebou rozmýšľal tak ste už dávno spolu, ale on si len zobral to čo si mu ponúkala, bez námahy, bez výčitiek svedomia, zobral si to, ale keď zistil že ty od neho niečo začínaš vyžadovať, tak sa spamätal a cúval a vieš prečo? LEBO ŤA NECHCE. Je to kruté, ale je to pravda.

Dadula56

Truffla, velmi zle si uvazovala. Dostal od teba sex, uz mu nemas co ponuknut, je mozne, ze si v jeho ociach aj klesla. Vacsina chlapov si zasexuje, ked sa mu ponuka, ale aj si spravi nazor na danu zenu. Zena, ktora-napisem to sprosto- mu dala len tak je prenho uz v takej kategorii, ktoru na vazny vztah nechce. Vztah od toho vobec necakaj, spravas sa kompletne hystericky, on to za rozkosne nepovazuje, chlapi toto radi nemaju, ked ich niekto dusi, place, otravuje. Ak chces vztah, tak praveze si mala byt len obycajna kamaratka, ktora je vesela, zabavna, v pohode, za kazdu srandu. Lenze ty si sa vo svojej mysli povysila na jeho buducu frajerku a zacala si sa aj tak spravat a to este poriadne hystericka frajerka(sex, sceny, otravovanie, dusenie). Ale zbytocne sa k tomu vyjadrovat, podla toho, co tu pises sa aj tak nevdzas a budes sa nadalej ponizovat(aj ked ty to zrejme nevnimas ako ponizovanie sa) len aby si z neho dostala zopar peknych slov.

Truffla

Dobre ale ja sa bojim ze ak budem len jeho obycajan kamratka a nebudem nieco vynimocne, tak mam mensiu sancu na vztah v buducnosti...

Takto, ked sme boli friends with benefits, vedela som ze som JEDINA s ktorou tie veci robi a ze som pre neho VIAC ako nejaka ina kamaratka z prace alebo co....

Je viac pravedpodobne dat sa dokopy s niekym s kym spavate ako s nejakou kamaratkou - obycajnou

winki

Na toto len jedine: Budeš trpieť a skôr, alebo neskôr to znova skončí hysterickým výstupom a jeho odchodom.
Ak chceš byť jeho kamarátka, tak od toho vzťahu nemôžeš očakávať viac. Nemôžeš od neho vyžadovať pusu, keď to necíti tak, že by ti ju dal. Nemôžeš od neho vyžadovať, aby mal celodenný program celý tyždeň len a len stebou.

Truffla

Ahojte..... takze sa mi po troch dnoch ozval.... povedal ze ho velmi mrzelo ako to na mna vsetko vyhrkol s tym ze sa citi jak prenasledovany a ze vobec mu nedavam dychat... ale ja som mu povedala ze nemusi sa ospravedlnovat lebo dobre viem aka som....

Zavolal on prvy ! vydrazala som to.. aj ked to boli len tri dni, bolo to tazke lebo som strasna povaha .... na druhy den sme sa aj stretli, sli sme do restauracie ale zase som sa rozplakala a zacala mu mnohe veci vycitat... rozisli sme sa ale v dobrom...

ja som mu povedala ze ma mrzi ze uz mi nedava pusu ked sa lcuime ako kedysi a on ze : tak ti ju kludne dam ked ti to pomoze ale ked sa dava pusa, clovek by to mal tak aj citit, ze sa to nedava len tak...
JA VIEM A CHAPEM TO....
ale aj tak si tu pusu vzdy vypytam :(

o den neskor, som u neho stravila vecer a pozreli sme si film a tak ... a ani sme sa nepohadali a bolo fajn.

dufam ze to bude uz len fajn... a sa pokusim byt mu dobrou kamaratkou, s ktorou si bude neskor vediet predstavit aj vztah... co vy na to ? :)

winki

Najlepšie urobíš ak to necháš tak. On evidentne nestojí už ani o to kamarátstvo, teda evidentne v dohľadnom období.
Nekontaktuj ho, urob si v sebe poriadok a keď tvoje city k nemu poľalia a vychladnú a budeš všetko vydieť s triezvou hlavou vtedy môžeš uvažovať o niečom na rovine kamarátstva.

Maoam

ak sa mu nechces zhnusit, nechaj ho na pokoji, nepis, nevolaj, necakaj ho pred pracou (!! to je fakt zufale) a pockaj, kym sa ozve on

nechaj ho dychat

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.