Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zvacsit svalovu hmotu

Príspevok v téme: Ako zvacsit svalovu hmotu
manahaha

Dobry deň rozhodol som sa asi tak pred tyzdnom ze trosku chcem zvascit svoj hrudnik ,kvoli sportu, hram florbal tak nech ked sa opriem do niekoho nech to aj ustojím , a podla mna by spravny chlap mal mat aj nejaky ten hrudnik ... zacal som klukmi, prve tri styri dni som zomieral ... :D teraz uz to je v pohode citim aj trosku zmenu, avsak chcel by som sa spytat ake su najlepsie cviky, a aka je najlepspia strava , počul som niečo o surovych vajciach či o tvarohu, nič umele si kupovať nechcem, nejde mi o vzhlad ako 75 % ludom ale o lepsi pocit...

Nutrilite

presne jak pisu a ak by si chcel aj nejaky kvalitny protein a nie nejake synteticke sracky co maju 30% vstrebatelnost ,tak ti odporucam Nutrilite Protein co ma 94% vstrebatelnosť a mas nanho zaruku 90dni

hviezdicka55

Skus zaradit viac bielkovin do stravy, ako pises tvaroh, vajcia, ale hlavne aj vela masa (a neboj sa taky kvalitny protein ti neuskodi kupit, len to ide trochu do penazi) a cvic rovnomerne aj na chrbat aj na hrudnik, lebo budes mat dysbalancie a z toho potom velke problemy na to si davaj pozor. a nezabudni aj robit staticky strecing vzdy po cviceni a pred to je jasne ze sa zahriat a rozcvicit sa predtym :)

pomaranc99

nejde ti o vzhlad, ale chces zvacsit svalovu hmotu? :D

na hrudnik mas dobre cviky - bencpress na rovnej a sikmej lavici, tlaky s jednoruckami, rozpazovanie na rovnej lavici a samozrejme stary dobry pec-deck :)

co sa jedenia tyka, jest mozes vsetko - su chalani, ktori sa snazia silou mocou naberat cistu svalovu hmotu, ale to je dlha a velmi narocna cesta. priberat cistu svalovu hmotu sa prakticky ani neda - naberies pri tom aj tuk. najlepsie ked budes poriadne jest vsetko a potom vyrysuješ.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.