Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Známky - je tu nejaký učiteľ/ka ?

Príspevok v téme: Známky - je tu nejaký učiteľ/ka ?
Čokolom6

Dobrý deň ,
Viem ,že to sem nepatrí , ale možno tu bude nejaký učiteĽ ,čo mi bude vedieť poradi´t . Na nete som nič nenašla ...

Chcem sa spýtať , koĽko známok potrebujem ,aby som bola klasifikovaná ? Som na gymnáziu v 2 ročníku .Som jednotkárka , ale komisionálky robiť nechcem.
Tuším sa to dáva od počtu hodín ,ale neviem ako .

Idem na operáciu ,čiže budem dlho chýbať a teraz som ešte aj ochorela , keby ochoriem neskor ešte ,tak by mi operáciu zrušili , čiže si bude musieť dať pozor ...
Mám tak tri týždne ,aby som všetky známky nazbierala.

Za odpoveď strašne moc ďakujem .

Cariboo

U nas to boli tri znamky, ak absencia presiahlia istu hranicu, nasledovali doplnujuce testy a az v krajnom pripade komisonalky. Myslim,ze tieto pravidla si moze urcit sama skola, bude najlepsie ak pojdes za ucitelmi a dohodnes sa s nimi. Nie kazdy potrebuje nutne tri ci styri znamky, uvidis co ti povedia, aspon budu o tebe vediet, ze mas zaujem :)

zewa

Neviem ako je to na strednej skole, ale malo by to tak byt, ze by si za jeden polrok mala mat dvojnasobny pocet znamok ako mas tyzdenne hodin z toho predmetu. Takze ak mas 2 hodiny tyzdenne napriklad geografiu, budes potrebovat 4 znamky. Ale neviem, ci sa do toho rada napriklad laboratorna praca. Z toho vyplyva, ze na stvrtroku by si mala mat 2 znamky.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Známky - je tu nejaký učiteľ/ka ? - Fórum - ZDRAVIE.sk