Blížiaci sa koniec sveta = úzkosť a strach

Príspevok v téme: Blížiaci sa koniec sveta = úzkosť a strach
veronicka2

zdravim. uz dlhu dobu sa vsade pise o tom ze bude koniec sveta lebo majsky kalendar uz dalej nepokracuje. ja viem ze su viacere verzie toho co sa ,,asi" stane. viem ze je tu aj nadej ze sa nestane vobec nic. ja som vacsinu casu v pohode no ked si uvedomim ze mam mozno mesiac zivota pred sebou tak ma chyta uzkost a panika. neviem co mam robit vzdy sa upokojim tak ze ,,sa nic nestane" lenze cim sa blizime k tomu datumu tak sa upokojit neviem. stale sa bojim ze umriem. ja umriet nechcem. vsetko v mojom zivote je krasne mam skveleho partnera s ktorym planujeme buducnost. tiez sa bojim ze ak by sa stalo nieco v tom zmysle ze zlyhaju formy komunikacie padne internet, mobily nebudu fungovat tak sa s nim nebudem moct spojit (nebyvame spolu ale 400 km od seba...) ja bez kontaktu s nim neviem vydrzat ani jeden den. a neviem si predstavit co by bolo ak by vsetko zlyhalo. poradte co mam robit ako sa mam upokojit. fakt zijem s tym ze mam uz len mesiac zivota...ako to zvladate vy?

fifiBB

Má nastať prepolovanie Zeme, tam ked je juh bude sever a opačne,...čo by malo byť pravdepodobne spravádzané katastrofami ako su zemetrasenia, záplavy..skaza, vyhynutie alebo zblbnutie morských živočíchov a vtákov kedže sa riadia magnetizmom a pravdepodobne dopad na človeka...zatiahnuté nebo v dôsledku sopečnej činnosti, zima - ďalšia doba ľadová,výrazne zmeny sa dejú aj v zemskom jadre, ktoré však nie je a ani nebude preskúmané.. Vedci beru do úvahy tento dátum preto lebo magnetické pole oslabilo o 60% a oslabenie sa deje pred prepolovaním ..takže sa čaká čo bude, môže to prísť aj zajtra ale aj o 100 rokov. Riziko prepolovania Zeme / v dosledku oslabenia magnetického poľa/, problémy so zemským jadrom, končiaci mayský kalendár nepôsobia na človeka pozitívne..

lost

arman

o aku realitu?

Niburu? Iny mimozemsky objekt narazi do Zeme? Alebo 3. svetova? Alebo co? :D

Zmena? Tu len uvitam..

Nemam strach, skor je problem ze ten kto ma strach je nerispsobivy na zmenu.. Hold, nech len pride zmena :D Uz som Master vo vsetkom, chcem novy level :D