Riedka stolica

Príspevok v téme: Riedka stolica
pho

Dobry den mam taky problem od kedy som jeden den toho dost zjedol a vecer som si dal pecene buchty a zapil pivom (co som o chvilu utekal na zachod) mavam riedku stolicu uz siesty den.Na wc chodim rano alebo aj niekedy poobede.Prvy den som jedol iba suchare ale druhy den som uz siel normalne na obed lebo som uz nevydrzal.Vcera vecer (5. den) som si dal vecer syrove korbace (sam neviem preco som to spravil) a to mi pomohlo rano o siestej utekat na wc.Dnes som jedol uz teda len mrkovovu polievku, ryzu s varenym hovadzim a pil vyvar z cucuriedok a dal som si zivocisne uhlie ... zatial som od rana na WC nebol ale predpokladam ze zajtra rano pojdem urcite zas a vysledok bude rovnaky.Bolest brucha je len obcas a to minimalna.Poradte prosim ako dalej postupovat.

aduska051

ahoj daj si este take 3-4 dni dietu vobec nejedz jogurty , nepi mlieko ani polievky kde sa vyskytuje...daj si len suchar,caj,ryzu kusok masa,ovocie ako cucoriedky,banany...
ak by si mal redsiue stolicu daj si Endiex alebo nieco..ale redsia stolica nemusi hned znamenat hnacku hnacka je opakovana redsia stolica 3x a viac za den..