Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Škaredý chalan - šance?

Príspevok v téme: Škaredý chalan - šance?
jahodovy_joe

Pekný večer. Ako vidíte reálne šance škaredého chalana (19r) na zaujatie dievčaťa: a) bežného, b) fakt pekného, ktoré si svoju krásu aj uvedomuje? Som z tých, ktorých keď na fotke uvidíte si určite hneď všimnete a poviete, že je škaredý. Čo už, ale asi nikto z nás za to nemôže... Je pravda to, čo sa bežne hovorí "na vzhlade nezáleží" alebo to platí len v obmedzenej miere? Viem s istotou, že svojim vzhladom určite neohúrim a prídám si ním body do mínusu. Má zmysel sa vôbec o niečo pokúšať, alebo je to márna snaha a musím vyberať z toho čo ostane? Ď za odpovede.

pacient123

cvičením sa dá dosiahnuť vela pošlem vaám aj link v ktorom bude video kde bude jeden chalan ktory bol bezdomovec a aj tak vyzeral vyzeral staro a tak bol troska proste a bol aj škaredy za nasledok to mali drogy bral heroin zničilo ho to 11 rokov bol zavislí na heroine vyzeral hrozne ale poto začal bojovať bol to bojovnok z velkým B --lebo to čo dosiahol bolo neuveritelné z ničoho nič zo škaredeho bezdomovca sa stal atraktívný pekny svalovec ktory by mal aj na britney spears ---tu je link :https: //www.youtube.com

miki26

Každý človek všetko berie rôzne. Osobne som poznal aj škaredého jedného muža, ktorý mal v posteli každý týždeň minimálne 2 krásne ženy. Prečo? Lebo neľutoval sa, aký je. S tým by aj tak nič nenarobil a hlavne bol ochotný sa vzdelávať, pracovať na svojom rozvoji a bol proste postupom času skutočným majstrom, čo sa týka žien. Ten dokázal dať si do postele každú od extrovertky, hanblivky, flegmatičky a bolo mu to jedno, ktorá aj tak skončila v jeho posteli napokon.

M3T30R

Napisem to takto .. ludia, ktory nas pritahuju zaradujeme do kategorie peknych .. kazdeho pritahuje ale nieco ine, teda kazdy vnima krasu inak .. a uz len preto logicky vyplyva to ze kazdy ma sancu na kazdeho, ale pokym nevyskusa tak nezisti .. stastie praje odvaznym

Kto si mysli ze je skaredy kvoli "niecomu" tak logicky je to "nieco" pre neho meritkom krasy.

Delete

Každý jeden človek je zasiahnutý a má určité predsudky. Každý má nastavenú latku ohľadom krásy inak ale nikdy never tomu, že ak si škaredý tak si ťa všimne nejaká super kočka, ktorá má vysoké ego a obdiv. Je to naivita. Vždy som fandil krásnej duši a srdiečku ale v živote to takto nefunguje.

bruviak

Chces pocut realitu alebo bachorky?ak chces zaujat dievca ktore je pekne a fakt si to uvedomuje tak nemas sancu pokial si fakt taky seredny ako vravis ludia proste vzdy toho nakecaju o vnutornej krase a ze na vzhlade nezalezi ale ked pride na lamanie chleba tak je to o niecom inom chlap ktory je ako nejaky model moze byt aj chrapun a aj tak ma ovela vedsu sancu nez niekto kto je gantlemanale ma trebars v dvaciatke preriedene vlasy alebo nadvahu laska asi fakt neexistuje a skvor je to vsetko len o vzajomnej fyzickej atraktivite medzi dievcatom a chalanom.

lilll

Vôbec nemusíš byť škaredý - to môže byť len tvoj subjektívny pocit. Ale nezabudni,že ty sa vidíš inak a ostaní ťa vidia inak. Sám si písal, že za svoj výzor nikto nemôže,tak to aj tak ber. :) A naozaj si s tým nelám hlavu, že kto ako vyzerá a či si niekoho nájdeš - určite si nájdeš :) A poviem ti, že ženy sú skor stvorenia,pre ktoré je dôležitejšie ako veci znejú než ako vyzerajú - chalan, ktorý je gentleman,chapavy a citlivy sa nemusi bať, že by si musel vyberať z toho, čo mu ostane :)

PetoPeto

rozbieha sa zoznamka pre neatraktivnych - takze nezufaj, casom tu bude viac ludi.

Cim skor sa registruju ludia, tym lepsie, neskor to bude pre ostatnych spoplatnene.

-odkaz odstránený-

gamm

ale vsimol som si ze zas tu prisla na pretras aj stara znama tema ze ci chceme a hladime pri vybere aj na dusu. no zalezi co clovek ocakava od vztahu. som toho nazoru ze uz len z ciste logickeho praktickeho hladiska (tieto slova podtrhujem hlavne pre tych ludi ktori akoze neveria na lasku a su akoze strasne pragmaticki realisti) ak chcem dlhodoby vztah a nie nieco kratkodobe alebo ciste sexualne tak musim chciet cloveka ktory ma zaujme aj dusou. lebo peniaze ani pekne telo vztah neudrzia. aj to je cista realita, ziadna naivna romantika pre dievcatka. ved ak logicky ak chcem byt s niekym dlhodobo musime si rozumiet. lenze je lahsie tvrdit ze laska neexistuje alebo ze treba hladiet len na prachy ked nie som schopny vytvorit si s niekym normalny slusny vztah alebo ked sa bojim a som plny pesimizmu a vnutornej neistoty ze ;) potrebujem vyhovorku.
no podla mna treba este cosi navyse. nejde len o porozumenie a lasku. myslim si ze by si mali obaja byt vedomi toho a s tym vstupovat do vztahu ze vzajomny vztah je aj o vzajomnej pomoci a dusevnom obohacovani. tym posuvaju vztah na iny level a aj inak k nemu pristupuju. je to viac nez len "teraz sa lubime a uvidime kedy to vyprcha".

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.