Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Škaredý chalan - šance?

Príspevok v téme: Škaredý chalan - šance?
jahodovy_joe

Pekný večer. Ako vidíte reálne šance škaredého chalana (19r) na zaujatie dievčaťa: a) bežného, b) fakt pekného, ktoré si svoju krásu aj uvedomuje? Som z tých, ktorých keď na fotke uvidíte si určite hneď všimnete a poviete, že je škaredý. Čo už, ale asi nikto z nás za to nemôže... Je pravda to, čo sa bežne hovorí "na vzhlade nezáleží" alebo to platí len v obmedzenej miere? Viem s istotou, že svojim vzhladom určite neohúrim a prídám si ním body do mínusu. Má zmysel sa vôbec o niečo pokúšať, alebo je to márna snaha a musím vyberať z toho čo ostane? Ď za odpovede.

Lulu2011

six day - moze byt minule tu o tom bola debata, ze mozu byt posledne cisla podobne, jedna pani mala jedno cislo len ine, antik? :)

Sejla

Multilevel tak ten tvoj kamoš je fakt stratený prípad, ale tak lebo to ničím nekomenzuje. Ja som stretla mnoho ľudí, ktorí ma nezaujali krásou, ale trebárs talentom, vedomosťami, vtipom, dá sa zaujať aj keď je človek menej pekný a hlavne keď vieme že aj tá povrchná krása je diskutabilná, každému sa páči niečo iné.

Mel5

sixDay
muzi zoberu akukolvek zenu, pokial nie je extrem (napr vyslovene nadvaha z dovodu zleho jedalnicka a zanedbaneho zivota), fajcenie (to este horsie ako to prve) a zanedbana hygiena (v takej tej norme, nemyslim absenciu makeupu ako si mnoho zien mysli)..
zeny maju vzdy vyhodu, aj tie skaredsie.. co je seisticke vzhladom na to, ze chcete rovnopravnost..

Lulu2011

dobre, pises, ze si skaredy a ze ci ide zenam o vnutornu krasu, len nechapem, ked tak zalezi na vnutornej krase, naco ta zaujima, ci mas sance u peknej baby :p

kazdy pise o vnutornej krase, ale aj skaredý je krasnu, tak ako teraz? :)

sixDay

Ja by som sa opytala ake sance ma skareda alebo menej pekna baba? Ak si skaredi chalani myslia ze dievcata idu len po peknych tak co si maju mysliet skarede dievcata? Nieje to tiez u vas chlapcov alebo muzov tak isto ze chcete len peknu babu vysoku dlhonohu stihlu s prsiami stvorky dlhe rovne vlasy s dokonalym chrupom a malym nostekom a plnymi perami ? Tiez zenske pokolenie by sa mohla ohradit na tie vase poziadavky. Preco ma menej pekne alebo skarede dievca ci zena mensie alebo nulove sance ze si niekoho najde? Lebo tiez chcete len dokonale telo az neskor zistite ze dokonala postava sa nerovna dobre charakterove vlastnosti.

Mel5

Internet v tomto pomaha, pridavam sa na stranu Multilevel-a..
aj keby je clovek brutalny samaritan a pomohol milion udom a je vysnivany princ, ale je nepritazlivy,zenska si ho na ulici nevsimne...
a to dane individuum ju moze oslovit jedine cez anonymitu internetu..
realita, ktoru nikto nevyvrati..

MultiLevel

Sejla, tak ja tiez poznam take pary. Lenze ked s tymi ludmi kecas, zistis, ze hoci tebe sa jeden z nich zda "skaredy" a druhy "pekny", oni si myslia ze ich partner je naopak velmi pritazlivy a pekny...takze je to diskutabilne co je pekne a co nie :) A s tym sebavedomim suhlasim. Avsak, ak ma chalan dlhodobo podobne problemy ako napriklad ten moj kamarat, ktoreho opisujem nizsie, treba sa zamysliet, ci nie je sam pri vybere partnerky az prilis narocny :) A ze inu, ako krasnu ani nechce :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Škaredý chalan - šance? - Fórum - ZDRAVIE.sk