Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priberá sa z horkej čokolady?

Príspevok v téme: Priberá sa z horkej čokolady?
Horanka

Toto je moj dnešný jedálniček (a asi aj koždodenný :)...priberem z tohto? a je horka čokolada zdravšia ako mliečna?

R: corn flakes - 1 miska

D: jablko

O: kysla kapusta, varene zemiaky bez šupky

Ol: jedna tabulka horkej čokolady

V: 4 kukurične plátky, morčacia salama 4 koliečka, 2 trojuholniky syrčeku, zelenina

karin lalala

Na raňajky si dám 8 rožkov, pol kila salámu a pol kila syru + 2 litre plnotučného mlieka.

Na desiatu si dám praženicu s 10 vajec + 10 rožkov a potom zjem 3 veľké študentské pečate.

Na obed si dám 4 rezne so zemiakmi, a k tomu 2 poháre kompótu. Za tým nejaký dezert - napríklad 10 palaciniek s džemom a šlahačkou.

Na olovrant zjem 400g nutellu, niekedy si za tým dám pár zákuskov a zmrzlinu.

Na večeru si dám celý 1kg chleba s 1kg slaniny. Niekedy to zapijem 1kg roztopenou masťou, ktorú si roztopím v mikrovlnke.

karin lalala

Skús sa nadýchnuť do brucha a potom si zmeraj pás a kukni do zrkadla. Chalani si to hneď všimnú a ani si to neuvedomíš keď sa s nimi bavíš...

Horanka

arriva - tak to potom asi nikto neni normalny...okrem maminy...ta mi vravi že vyzeram jak kostra...ale podla mna to vravi len pre to lebo som začala jesť menej a chce aby som pribrala :P

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priberá sa z horkej čokolady? - Fórum - ZDRAVIE.sk