Priberá sa z horkej čokolady?

Príspevok v téme: Priberá sa z horkej čokolady?
Horanka

Toto je moj dnešný jedálniček (a asi aj koždodenný :)...priberem z tohto? a je horka čokolada zdravšia ako mliečna?

R: corn flakes - 1 miska

D: jablko

O: kysla kapusta, varene zemiaky bez šupky

Ol: jedna tabulka horkej čokolady

V: 4 kukurične plátky, morčacia salama 4 koliečka, 2 trojuholniky syrčeku, zelenina

flegma

Horanka - keby si aspon nevymyslala - mas 13 a uz sme ta tu riesili niekolkokrat pod menom simava... a bolo ti vysvetlene, ze 500 ci teraz 700 kcal je pre telo vo vyvine malo...mas vobec menstruaciu? mozno sa uvedomis, ke do nu prides , zacnu ti padat vlasy a telo ti zacne strajkovat

Maoam

moja, ty mas 15? neblazni, si vo vyvoji

koledujes si o strasne problemy, vsak uvidis sama, ked ich budes mat

Fiona: ha, ze prsatejsia a ritnatejsia, no tak ale mas 173cm...potrebujes sirsi zaklad jak ja krpec :D

Horanka

ja mam 15...a Fiona, ked ten tvaroh a cottage je drahy...to mi mamina len tak nekupi...:/ a ešte že či vadi ked si dam na večeru puding :)

Horanka

ja mam 15...a Fiona, ked ten tvaroh a cottage je drahy...to mi mamina len tak nekupi...:/ a ešte že či vadi ked si dam na večeru puding :)

Fiona

tiahne mi 24:)
vaha 61kg vyska:173cm
mala som predtym 68kg.
mozno ti to prijde vela ale miery mam fajn
89./67/94 stehno 52

Maoam

Horanka, napr. pre teba:
R: celozrnne pecivo, tvarohova natierka, syr, kuracia sunka, vajicko, co len chces
D: ovocie
O: kolozvarska kapusta, zemiaky, velka porcia pre dospeleho cloveka,kludne aj dupla
Ol:tvaroh, cottage, zelenina, knäckebrot, hocico taketo
V: zel. polievka, velky tanier, aj dva, ked chces, kludne aj chlieb k tomu
2V: nejaka drobnost, zelenina a pod.

ak mas chut na sladke, napr. gumove maciky, kus cokolady, v pohode jest ked mas na to chut

pomaranc99

preboha horanka, naco sa tolko napchavas? ved to jes jak tlupa drevorubacov! to ti nestaci si na ranajky dat 1/2 misky corn flakes, na desiatu 1/2 jablka, obed mas OK, ale dal by som maximalne 2 zemiaky a 2 lyzice kyslej kapusty, na olovrant si mozes dat druhu polku jablka co ti ostane z desiaty a na veceru...fuuuha maximalne by som dal 2 kukuricne platky s jednym kolieskom salamy - rozdel si ju na polku nech mas na oba platky a k tomu si daj 2 lyzicky zeleniny. zo syra budes hrozne tucna...

kolko mas rokov?