Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozchod

jupiik

Mala som zatial iba jeden taký výžny a dlhý vzťah.Ukončila som ho ja skoro po piatich rokoch.Konečne sa mi otvorili oči, dala som si dole ružové okuliare a nabrala odvahu rozísť sa s ním. Bol to arogantný a násilnícky samolúbi sebec s veeeeelkym egom. Nad neho už tuším ani nebolo.Bola som riadne zaslepená, sprostá a hluchá krava a neuvedomovala som si ako strašne mi ubližuje.A ja som mu všetko prepačovala.Potom som sa spoznala s terajším priatelom a s hentým som sa rozišla.Chvalabohu. Teraz mám tak úžasný vzťah, že by som za nič na svete nemenila. Ešte si síce sem tam spomeniem na starý vzťah ale snažím sa ho pomaličky úplne vymazávať z pamäti lebo vôbec nemám dobré spomienky.

fero11111

neboj nic ona zisti po case ze som jej chcel len a len dobre a nevyhodil som ju preto ze mna nechcela ja som ju zobral k sebe a nechcela ma ja som snou bol kamos 4 roky denno denne spolu a nechcela ma zobral som ju k sebe ze je normalna resp. nieje ako klasicke zeny a bohuzial sa ukazalo ze je trochu mimo :) ako ostatne zeny snad po case tak 2-3 rocky pride nato alebo jej to nejak dopne co a jak ja som ju vyhodil preto ze nechcem mat okolo seba ludi ktory si nevazia svoj zivot a zahadzuju sa s niekym kto je ... to nebolo tak ze wou dozvedle som sa novinku nechce ma ... to bolo potom ako sa dozvedela ze ju klame podvadza a aj tak ho cche a je snim to bolo preto :) ale ved uvidime nechaj tomu cas o rok dva tu napisem ako ma jej a moj zivot pokracovanie ... uvidime co cas prinesie :) ale ocividne sa musi popalit na vlastnej kozi a dost skaredo aby pochopila kto jej cche zle dobre a tak podobne :)

random

prvy rozchod- ona sa rozisla, nevazila si ma, nebol som jej dost dobry.
druhy rozchod- ona sa rozisla, nevazila si ma, nebol som jej dost dobry
treti rozchod-ona sa rozisla, nevazila si ma, nebol som jej dost dobry a navyse bola dost na prachy.

zeny si skratka nevedia vazit dobrych vernych chlapov, radsej sa budu zahadzovat s hlupakmi co ich oslnia a ti potom vysedavaju po krcmach, podvadzaju ich, biju atd...

Maoam

Lulu: no oni dvaja sa k sebe uzasne hodili, rovnake dodrbane charaktery

nevadi, kazde zlo je na volaco dobre, robim si uz menej iluzii

vdaka ludia, ste mili :-)

fero11111

krasna tema neviem preco sa ta caja na zaciatku rozlculovala ci sa tu niekto nudi krasnepriebhy neskutocne smutne hlavne ta moam :(

skoda ze si to encita moja byvala kamoska a koelgyna :) hned by vytriezvela hehe :) ale to nic ona vie ze prasi viac a aj tak sa necha prasit :) ale to je o inom

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozchod - Fórum - ZDRAVIE.sk