Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozchod

Maoam

PoPotvorka, vies co, mna na to cele upozornila ina kolegyna, ktora ma mala velmi rada, normalne bola za mnou, mi to povedat...ja som jej dodnes za to vdacna. No a co sa tej suky tyka, nebanujem, dnes som jej vlastne vdacna za to, lebo som bola slepa, hlucha, mlada, zamilovana, nechcela vidiet, klapky vsade, kde sa dalo. Trocha mi to otvorilo oci. Dlho som si myslela, ze sa to stalo iba mne :DD, ale cas ukazal, ze toto zazilo strasne vela zien a hlavne vela krasnych a sikovnych bab, clovek by povedal, ze tie su podvadzane viac ako tie serednejsie.
Co uz. Zivot ide dalej.

Maoam

a vkuse opakovala, dala si vlasy urobit, schudla 10kg, zacala chodit na kurz, proste vkuse opakovala, aj spravanie, vsetko...no a tak mi aj ukradla chlapa ;D

Maoam

Lulita, najlepsie bolo, ked som odisla z prace, este sa prisla rozlucit...osobne a po mojom odchode do 3 mes. aj ona odisla, odstahovala sa, inak ona mala priatela, staleho...mojho mala ako bokovku ;D. No uzas co ti poviem.

Maoam

Lulita: jasneee, uplne v pohodicke, este sa hrala na super kamosku v praci..

vlastne ale cez nu som na to prisla, nahodou, povedala nieco, co nemala ako vediet, jedine cez neho a bolo to velmi osobne...

a potom som to pozorovala nejaky cas, ich spravanie, ked boli spolu, ked nebol so mnou, nebola ani ona dostupna, nahodou som raz bola v meste a jeho auto parkovalo pred jej bytom atd. atd. atd. a ked som bola v nemocnici a bojovala o zivot, tak ju pretahoval nonstop den co den..asi tak

Meretseger

Prvý kvôli inej žene, s druhým som skončila ja, pretože som mu svojím správaním len ubližovala, nechcela som, aby trpel pri labilnej hraničiarke, čo ho ničí.

PoPotvorka

uf ,az mi je na zvracanie ked citam ,ako muzi podrazaju ci klamu svoje priatelky ,manzelkam ..... je vobec este niekto normalny ?

Aprílka

Ja jeho po 3 rokoch...neustále hádky, urážky na mňa...nakoniec si našiel inú a argumentoval to tým, že by chcel aj mňa aj ju... :D somár

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozchod - Fórum - ZDRAVIE.sk