Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plesne a kvasinky

- mira

Pokiaľ si v jedálni nedáva sladkosti typu buchty, žemľovka a pod, nevidím v tom taký problém. Skôr by som mu nedávala ovocie, ktoré črevá oslabuje a celkove prekyseľuje. Obsahuje i jednoduché cukry. Takže ovocie nahraďte zeleninou.

lejka35

Dakujem,objednam tie tobolky,ale este by som sa chcela opytat ohladom stravy.Co by nemal jest a co by mohol.Chodi aj do skolskej jedalne na obedy,tak asi aj to bude problem.

RNG

Nuz pozri napr do iherb.com tam ich maju.Je to pod menom Oregano oil, capsules, je ich 90 kusov, enterickych, 181 mg z coho 100 mg je carvacrol. A zaroven z katalogovych obchodov maju na Slovensko pomerne najnizsie postovne. Na rng.nazory.eu dokonca na strane najdes zlavny kupon pre prvonakupcu

lejka35

Dakujem za odpoved.Od Now foods,som nenasla ziadne oreganove tobolky,ani kvapky.Citala som aj prispevky na stranke rng candida,ale je to pre mna vela informacii,tak vlastne neviem co by som mala zhanat,ake pripravky,aby mu pomohli.Neviem ani ako s dietou,skoro vsetko by sa malo vylucit a bude to tazky boj,vydrzat aspon jeden den.

RNG

Oreganove kvapky su slaby zdroj ucinnej latky, CARVACROLU, ktoreho treba na dospeleho(70kg) najmenej 3 x 200 mg. Preto odporucam radsej brat tobolky, napr take ake ma firma NOW Foods, kde v entericky pokrytej tobolke je garantovane 100 mg carvacrolu a tobolky su entericky pokryte, tj rozpustia sa az v crevach a nedazdia/nepalia hrdlo ani zaludok.
Inac viac na temu candida a plesne najdes cez Google.sk zadanim rng candida
Sladke podporuje candidu a plesne, mikrovlakniny zase podporuju pre nas uzitocne a pre candidu protivnika= probiotika.. Preto na vytlacenie candidy treba brat extra zmes roznych mikrovlaknin, na Slovensku dostanes napr ovsennu vlakninu, inulin, psylium, pomerne lacno vo firme vemica.eu
Ine ako arabinogalaktan, glucomanan a podobne mozes dostat zo zahranicia, pozri napr do swansonvitamins.com alebo cez Google.com na rozne ine zdroje.
Kedze v nasej dnesnej potrave je prebytok cukrov a nedostatok roznych mikrovlaknin je dobre cukry co najviac obmedzit(to znamena aj vyrobky z jemnej muky) a brat cely zivot doplnok chybajucich mikrovlaknin.

lejka35

Syn ma 11rokov.Lekar nam zatial nechcel dat lieky,chceme to skusit najprv bez nich,zatial uziva iba cesnakove tobolky a oreganove kvapky.Pecivo nahradit celozrnym skusame,ma ho celkom rad,lebo prevazne len take kupujeme,ale niekedy je aj biele pecivo.S cukrom je to tazsie,lebo chce aj nieco ine ako ovocie.

Maoam

a po sanacii traviaceho traktu treba nasadit zive lactobacily, v strave prijimat vela vlakniny, dlhodobo! a ziadne sladkosti ani biele pecivo, to je koniec

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plesne a kvasinky - Fórum - ZDRAVIE.sk