Spoluziaci

Príspevok v téme: Spoluziaci
dragonian

Caute len taka otazka na dlhy vecer, mavali ste stastie na spoluziakov, kolektivy? zakladka, stredna pripadne vyska? boli to ludia s ktorymi ste si rozumeli ozajstne a stretavali ste sa aj po studiu? ja mam asi troska smolu alebo som ja divny, zakladka bola fajn, stredna bieda, vacsinou uplne ini ludia ako ja, a vyska nieco medzi, vztahy sice fajn, ale nemam pocit ze okrem 2-3 ludi budem este niekoho vydavat, a co vy?

Alison128

Innerworld - Hm , možno to z časti je pravda ,ale skor by si mal človek dávať viac pozor na to , komu sa može zdoverovať . Ja si nechávam určité veci pre seba , i keď občas by som sa rada vyrozprávala . Lenže sklamalo ma už dosť ĺudí , tak si dávam pozor .
Mám pocit ,že v tejto dobe nájsť človeka , ktorému možem plne doverovať je priam nemožné . Vzťahy sú nejako popletené ...

innerworld

Toto sa mi trosku podoba na moje skusenosti s kolektivmi az na to,ze fajn je pre mna teraz ako tak stredna, zakladka bieda a na VS este len pojdem, no neocakavam,ze mi nejako vela ludi extra sadne. Mne staci,ked sem-tam sadne niekto, s ktorym mam naozaj o com a priatelstvo trva aj roky.

Alison128

Ahoj ,
ja som na základke mala kamarátstva , dve také bližšie , ale po základke to padlo . Nikdy som však nemala úplne ,, spriaznivú dušu ,, . Dúfala som ,že na strednej si nájdem kamarátky ,ktoré mi budú bližšie a nebudem opať iná ako všetci . Ale nestalo sa . Pred pár dňami ma sklamala jedna ,ktorej som strašne verila .
Teraz mám jednu kamarátku , ktorej však plne doverujem , ale sú veci ,ktoré jej povedať nemožem .
Vždy som sa odlišovala od rovesníkov , bohvie ako to bude na vysokej .