Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobry celustny ortoped v Bratislave

Príspevok v téme: Dobry celustny ortoped v Bratislave
paullinka

Chcela by som sa spytat ake mate skusenosti s celustnymi ortopedmi v bratislave? Zaujimaju ma pozitivne aj negativne skusenosti. V minulosti som nosila strojcek ale zuby sa mi vratili do povodneho stavu - a ten nie je velmi dobry, preto zvazujem ze to skusim este raz. Uz ale naozaj nemam chut stracat cas a peniaze. Viete niekoho odporucit? Pripadne poradit komu sa vyhnut?

evkaaa

ahoj paullinka, chcela by som sa spytat kolko ta stal strojcek v tom MIDADENT-e. Mam ten isty problem uz som raz noslia stojcek ale zuby sa mi poposuvali. Tak tiez hladam nejakeho schopneho zubara, ktory by mi pomohol uz natrvalo :o)

paullinka

Ahojte len keby to niekoho zaujimalo :) tak som sla teda do MIDADENT a som naozaj velmi spokojna. Keby niekto tiez hladal celustneho ortopeda a mal dake otazky kludne napiste.

paullinka

Dakujem za odpoved :)tak skusim tam zajtr na konzultaciu... a spytam sa aj na ten drotik.. viem presne aky myslis len som myslela ze to sa dava docasne, akoze citit to asi nie je, to si clovek zvykne len asi sa napr horsie cistia zuby potom. no opytam sa na to :)

lost

No tiez som sa cudoval, jemu to nepovedali PRED (bol aj na operacii celuste, takze ASI aj preto, neviem..), ale tak mi to povedal, ze taky drotik, 1mm hruby, na hornej celusti, za zubami.. Neviditelny, no citit asi bude stale :/

midadent nepoznam, to co som ti dal link to bol oradent.. teda tym som zveril svoje zuby a su OK (tam chodi aj ten kamos, co mal strojcek), ale myslim ze v dnesnej dobe je to plus minus jedno a vsetky tieto sukromne ambulancie su asi rovnake.. podnikatel si predsa nebude kazit svoje meno nekvalitnou pracou a sprostym pristupom ku svojim pacientom (tj. chlebodarcom).

paullinka

Do smrti? si robis srandu dufam... nosila som potom nocny akurat.. o nalepenom drote som pocula zvnutra ale tiez verim ze to je len docasne... hlavne som ale nebola spokojna vobec s tym zubarom, ani vysledok nestal za tu cenu... to ze sa vratili je dovod preco to riesim znova ale urcite chcem ineho zubara. na nete som nasla MIDADENT, ma s nimi niekto skusenost?

lost

zuby sa mi vratili do povodneho stavu

neni chyba v tom, ze ti tam nedal pernamentne (do smrti) nejaky drotik, ktory prave tomuto ma zabranit ?

nemam skusenosti s tymto, no jeden znamy ma, chodi sem maps.google.com

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobry celustny ortoped v Bratislave - Fórum - ZDRAVIE.sk