Prečo všetci fajčia a pijú?

Príspevok v téme: Prečo všetci fajčia a pijú?
shy

Tak toto by ma zaujímalo, čo majú všetci s tým alkoholom a cigaretami? V poslednej dobe mi to už dosť lezie na nervy, že všade kam prídem, všetci do jedného sa len ožierajú a fajčia a tým pádom ako zaritá abstinentka a nefajčiarka nikam nezapadám. Vie mi niekto vysvetliť, čo je na tom alkohole a cigaretách také úžasné?

zoe23

ahoj shy,
ja som si tuto otazku uz prestala klásť a zmierila sa s tym, ze inak to nebude :D ja tiez vobec nefajčim a vobec nepijem alkohol - nechuti mi, chvalabohu, aspon usetrim :D A nadavam, len ked sa mi vyslovene nieco nedari, takze nie si sama :)A napr. Karin Haydu je na tom rovnako.
A presne poznam to, ked vsetci na teba pozru jak na šlahnutu, ked im povies, ze nepijes alkohol.
P.S. ja si ani len nepripijam alkoholom na narodky, ani na silvestra,...

Mimulus

Ale je super, ak je v partii niekto kto je navyknutý na alkohol a všetko si pamätá... :D by si neverila tým príbehom :D

Sejla

haha no už len ty:D Videla som ženské, čo behali v spodnom prádle, ogrcané, a skákali na hociakého samca, čo sa im dostal do obzoru. Angličanky na dovolenke. Alebo ludí, čo sa proste nechajú nahovoriť na hoci čo... napríklad na tetovanie na zadku "som gay"
A toto, že máš okno je úplne normálne, akurát, že sa mi to nestalo a neviem prečo:) Toto, čo tebe sa priodí hoci komu, kto proste nie je zvyknutý piť a zrazu vypije privela.

Mimulus

Viem čo som robil, pretože som akurát cestoval a musel som si kúpiť dokonca lístok, nastúpiť na spoj a prísť domov. Ale nič okrem toho, že som nastúpil do vlaku a odomkol si byt si nepamätám. Ale o tom sú takéto festivaly - niekedy celý rok nič nevypijem a toto je ozaj zabiják :)

arriva

Nechápem ako môže niekto do seba dať take kvanta alkoholu. Moje maximum je dve pivá, alebo pol litra vína, po troch frtanoch som v prdeli.

Sejla

mimulus a vieš, čo si robil? :D Ja mám ale ten "problém", že môžem vypiť kolko chcem, ae aj tak nerobím hovadiny. No maximálne tak zalahnem a spím, ale pamätám si všetko