Prečo všetci fajčia a pijú?

Príspevok v téme: Prečo všetci fajčia a pijú?
shy

Tak toto by ma zaujímalo, čo majú všetci s tým alkoholom a cigaretami? V poslednej dobe mi to už dosť lezie na nervy, že všade kam prídem, všetci do jedného sa len ožierajú a fajčia a tým pádom ako zaritá abstinentka a nefajčiarka nikam nezapadám. Vie mi niekto vysvetliť, čo je na tom alkohole a cigaretách také úžasné?

Mimulus

Asi to nikdy nepochopím ale je to jednoducho móda :( No čo už asi sme sa nemali narodiť v tejto dobe :)
Ale ja sa nemôžem sťažovať mám kamarátov aj fajčiarov a aj nefajčiarov ale len jediný priateľ, ktorého som v živote stretol si zapáli. Možno je to podvedomé ale nerobím rozdiely :) presne tak isto sa dokážem rozprávať v spoločnosti s fajčiarmi a presne tak z nefajčiarmi... je to jednoducho imidž a všetka móda raz skončí. A ak sa Ti nepáči najnovší model kabelky, tak budeš nosiť tú ošúchanú presne tak isto je to aj s cigaretami. Tá osoba, ktorá si tú kabelku kúpi bude in a ty out :(

Cariboo

Minule sa mi stalo,ze sme sedeli viaceri pokope a mne sa velmi nechcelo tlacit alkohol do hlavy. Bol to mensi pokus ako zareaguju moji kamarati, musim povedat ze sa trosku zacudovali,ale vacsina to vzala v pohode, (co ma potesilo). Az na jednoho,ktori to nevedel pochopit ako moze niekto v piatok vecer sediet pri dzuse :) Nejde o to, ze medzi nich nezapadas, pretoze piju,ale preto lebo mate iny pohlad na to ako stravite cas. Neskor sa to prejavi aj v inych oblastiach.

Dadula56

Ja som sa ich na to aj pytala, bolo mi povedane, ze je to sucast toho, ze idu von. Nerozmyslaju nad tym, lebo sa to tak robi. Ja tiez nezapadam, koniec koncov, ja sa toho uz ani nezucastnujem, nemam naladu vysvetlovat, preco si nedam "aspon jeden". A sediet jediny triezvy medzi pripitymi ma nebavi. Nastastie mam priatela rovnakeho zmyslania, takze si robime vlastny program.

flegma

Mimulus - prave teraz sa to preberalo v mediach, kedze ma prist do platnosti od aprila zakaz fajcenia v obchodnych centrach... fajcenie u dospelych osob klesa, naopak, u mladeze stupa

Mimulus

Ono ja mám taký názor, že načo by som mal dýchať dym - to sa môžem nadýchať aj pri ohni. A čo sa týka alkoholu tak si tiež občas vypijem ale musí byť naozaj dôvod :) Radšej tekutiny ako dym :D