Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akne, Zineryt a antibiotika

Príspevok v téme: Akne, Zineryt a antibiotika
malinka

Mala som dost velky psychicky problem s akne, po pouziti Zinerytu sa mi plet uplne vycistila(zasiahnute bolo iba celo, ale poriadne), pouzivam ho 8 mesiacov, ale uz ma trapi ci to nebude mat nejaky dopad na pecen ci imunitu, ved su to antibiotika, aj ked len lokalne na kozu. Vie mi niekto poradit?
P.S.:Strasne sa bojim vymeny lieku alebo jeho vysadenia, lebo sa mi vrati stary problem :/

zuzi74

Na urcity cas? No asi ako komu. Mne predpisali zynerit asi 15 rokov dozadu, tiez som ho dlhodobejsie pouzivala a vyrazky som uz potom viac nemala. Pre mna to bol hotovy zazrak.

alic3

vsetko pomaha len na urcity cas. po roku mam po zineryte a skinorene uplne to iste ako predtym nez som isla ku koznej. pol roka to ale bolo super. zaujimalo by ma, aka je teda pricina toho akne. to nikto neskuma.

sofija

Mne zineryt nepomohol vobec ,ale bolo to skor preto ze ja som problem mala vnutorny ,teraz beriem roaccutane uz 8mi mesiac a som spokojna ,na tvari nemam ani vyrazku

Iw

Zineryt používam už takmer rok, no nie každy deň, vždy si ním iba potriem vyrážku ak sa nejaká objavi a povačšine sa v noci tak zmenší, že je z nej iba maličká bodka. Takže vrelo odporúčam, ale nepretierať sa s ním používať v prípade potreby.

aly

ahoj potrebujem poradiť.Po aplikácii zinerytu je potrebne nechať pôsobiť nejaký čas a potom umyť alebo ako???
ďakujem :)

patrikscs

ahojte,ja o zineryte možem napisať len dobre veci.používam ho 4 dni a normalne mi vysušil akné.odporučam,síce je to bez receptu drahe.

Valika1515

Ahojte.Tak ja ho používam tiež mne sa kožka s tváre zlupuje .Dosť to štípe a nevyzerá to najkrajšie mať červvené flaky po tváry.Ale predsa sa mi už nerobia tie silno zapalene vyrážky. Používam ho asi 2 mesiace.Ale mam to tak že ráno Zineryt a večer Differine krem a na odličovanie Lieh.Nedávno mi kožna dala aj hydrocortyzon ak videla aku mam tvar flakatu červenú. A na tvojom mieste by som sa porozprávala s kožnou doktorkou a bud ti nasadí slabší liek , alebo ak uvidí že to treba este trošku doliešiť tak ti ho nechá a potom vysadí .

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akne, Zineryt a antibiotika - Fórum - ZDRAVIE.sk