Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prezrádzajú vám kamaráti, že nie sú hetero?

Príspevok v téme: Prezrádzajú vám kamaráti, že nie sú hetero?
Meretseger

Hodila som si práve na FB profil status o krásnom dni, ktorý som strávila s priateľkou, na čo mi napísal kamarát, aká náhoda, že on si v Čechách našiel priateľa:) Mám veľmi veľa bi/homosexuálnych kamarátov/tok, niekedy sa to dozviem úplne nečakane, proste sa mi zdôveria, keď by ani nemuseli, pokiaľ by nechceli. Tak ma celkom zaujíma, viete (najmä heterosexuáli, predpokladám, že homo sa ľahšie zdôverí bi a naopak) o svojich inak orientovaných kamarátoch, že takí sú? A ak hej, reagovali ste niekedy negatívne?

RNG

Nuz v USA uz vidiet jasne nasledky tychto "modernych" nazorov na upadku spolocnosti a moralky celkove. Na Slovensko to este len dojde.
Inac o "modernosti" a "novosti " tohoto by sa dalo diskutovat, , taky isty upadok bol uz aj v Rimskej risi, aj v starom Egypte a po nastupe takejto amorality nastupoval prudky upadok spolocnosti.
Svetovlada spoza opony tieto trendy samozrejme podporuje, lebo tym sa znizuje populacia znacne a to je ich konecny ciel, znizit sucasnych 7 miliard na 500 milionov potrebnych otrokov, akoukolvek cestou.

Magy

lost - az na to posledne. su si verni spolu navzajom - ako skupina. a VSETKO v ramci toho je vecou dohody medzi nimi.
priklad: ak by niektory z tychto partnerov v ramci danej rodiny chcel priviest niekoho dovnutra, aby sa ten dalsi pripojil, musia sa samozrejme k tomu vyjadrit vsetci ostatni partneri. nemozes si robit co chces, ze si niekoho privedies len tak aby si sa s nim/nou vyspal. to je v podstate nevera, podobne ako v klasickom partnerstve.

Magy

milli11 - z pohladu uzavretej schemy ktora bola doteraz (muz+zena), sa da hovorit o otvorenosti. ale samozrejme to neznamena anarchiu, alebo uplnu slobodu. aj partneri v polyamory sa zodpovedaju navzajom, musia respektovat, tolerovat, robit kompromisy atd. je to ako klasicke manzelstvo, ale iba s tym rozdielom, ze su tam viaceri a nie len dvaja.

lost

cize je to o tom, ze su napr 2-3 pary ktore spolu ziju, zdielaju zivot/domacnost, no vyhradne su si verni svojmu jednemu partnerovi ?

Magy

lost - dtto. mylis si polyamory so swingers a vlnymi sex. hrami. polyamory NIE JE o vymene partnerov na sex.
je to o celkovom pristupe, spoluzitiu a vychove potomstva v rodine, kde je viac partnerov nez dvaja (dospeli).
styria, piati, siesti... potom je to uz problematickejsie, vytraca sa kompaktnost, komunikacia sa komplikuje atd. privela ludi je tiez na skodu.

milli11

Alebo si predstav, ze maju aj deti a tie sa napr. zeny opytaju: "Mama? A kto je ten ujo, co k nam prisiel teraz vecer?"

Co mama odpovie? "Nejaky znamy? Chlap, s ktorym sa sem-tam vyspim namiesto ocka?" :(((

Mne to pripada dost chore. Ked mam frajera, staci mi len on, nepotrebujem sexovat s este X dalsimi muzmi. :(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prezrádzajú vám kamaráti, že nie sú hetero? - Fórum - ZDRAVIE.sk