Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo to je? Dosť sa bojím...a desí ma to.

Príspevok v téme: Čo to je? Dosť sa bojím...a desí ma to.
Kejsy

Ahojte, neviem čo to je, ale včera pri čistení zubov som si na líci z vnútornej strany našiel čiernu bodku. Neviem čo to je. Vyzerá to ako materinské znamienko. Veľkosť asi ako špendlíková hlavička. Neviem čo to je. Bojím sa...neviem či to nieje rakovina alebo niečo pod.
Vôbec to nebolí. Nemám ani alergiu ani žiadne lieky som dlho nebral proste neviem. Akurát, že fajčím (a už som asi dofajčil, mám s toho zlý pocit). Mám 17 rokov.

Neviete náhodou čo to môže byť? Aspoň čisto teoreticky ?

Jessi_1111

Dobré ráno.

Môže to byť obyčajná chrasta, krvná zrazenina, možno si si v noci zahrýzli a ani neviete ako do líca, pre istotu choď na zubnú pohotovosť, alebo na nejakú normálnu, pre tvoju spokojnosť a nečakaj, kým ťa zožerú nervy a strach! Nemáš niekoho doma? Odskočte na pohotovosť. A potom dajte vedieť, že ako ste dopadli. Držím Vám palce a prajem veľa zdravia, šťastia, pohody...

Dovidenia.

Magy

neviem preco hned stresujes a ze "strasne vydesilo". ale ked tuto schemu spravania mas u niekoho v rodine ci rodicov, ani sa necudujem.
fakt netreba vidiet strasidlo a smrt za kazdou somarinou.

Kejsy

Tak mňa to strašne vydesilo. Nič nič a zrazu niečo také...v pondelok utekám k lekárovy a taktieš k zubárovy :-)...

Magy

chcelo by to odfotit, ale zrejme sa jedna len o malu krvnu zrazeninu priamo pod kozou. pri najblizsej navsteve lekara/zubara sa spytaj.
a prosim nestresuj ze rakovina a pod. to su bludy.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo to je? Dosť sa bojím...a desí ma to. - Fórum - ZDRAVIE.sk