Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cviky na doma, odporucte mi nejake videa, dvd ...

Príspevok v téme: Cviky na doma, odporucte mi nejake videa, dvd ...
martinka555

ahojte, chcem cvicit doma, chcem sa zamerat na posilnovanie pretoze som celkom chuda ale absolutne nie som spevnena..keby ste mi vedeli niekto odporucit nejake cviky na doma, myslim videa fakt dobre, lebo sa neviem zorientovat na youtube zo vsetkych tych videi co su tam.. neviem na ktore sa mam zamerat a ci to bude ucinne...poznate niekto nejake dvd co by som si napr mohla stiahnut a pravidelne podla neho cvicit? DAKUJEM!

Magy

ak si chuda, potrebujes nabrat svalovu hmotu - a teda okrem cvicenia (siloveho, nie anaerobneho), potrebujes dostat do tela spravny material na budovanie tela, svalov a kosti. tu by som skor doporucil ist do nejakeho fitness, kde by ta osobne videl nejaky trener a priamo na mieru ti spravil jak cvicebny plan (ktory by si mohla riesit aj doma), tak by ti aj doporucil spravnu vyzivu a doplnky, ktore nutne budes potrebovat.
pokial ta nevidime, tak ti tu nikto neda relevantnu radu, pretoze 100 ludi ti napise 100 roznych veci, ktore na pohlad mozu vyzerat fajn, ale u teba nemusia vobec fungovat ci zabrat.
individualny pristup je prakticky nevyhnutny.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cviky na doma, odporucte mi nejake videa, dvd ... - Fórum - ZDRAVIE.sk