Strie, dieťa a mindráky

Príspevok v téme: Strie, dieťa a mindráky
Lousiana

Mám 27 a 6 rokov vzťah. Viem že to je možno nemorálne, sebecké a na hanbu... ale ja nechcem mať dieťa s partnerom, mám z toho doslova fobiu. pretože sa strašne bojím že budem nechutne nechutne vyťahaná a budem mať všade nechutné strie a budem mať kozy ako placky. On hovorí že ma bude chcieť aj potom ale nie som taká naivná že by som tomu uverila ani mňa by už niečo také nepriťahovalo a začal by ma podvádzať alebo by som už pri sexe bola len ako mtva deriadená ryba. A nemám potom peniaze na nové prsia laser na strie a trenera... je to hnusné ale pre mňa to je z tohto hľadiska otrasná predstava. Ked som mala pubertu už len vtedy som roky revala lebo sa mi robili strie a do dnes mam z toho trošku komplexy ked som nahá a po matke viem že ich po tehotenstve budem mať... Viem že tu namňa začnete vyťahovať frázy ako že sa mi zmenia priority a bla bla bla...ale neviem nejaku prevenciu alebo niečo proti nim fakt nic neexistuje ? Ako je možne ze napr. Heidy Klum nema žiadne po tých deťoch a pod. Niktorá fakt nemá taký pocit obavy alebo niečo ...

strie

Mne strie skoro uplne zmizli ked som sa natierala elastiqom exclusiv - -odkaz odstránený- mi ich tak stiahol zjemnil rozotrel neviem ako to nazvat ale oni skoro uplne zmizli :)

Romanka25

strie vznikaju ked sa koza zeny rychlo natiahne to znamena ked rychlo priberie neznamena to ze musi pribrat rychlo 20kg staci aj jedno

Lea000

Chcela by som sa spýtať ako sa zbaviť strií ... Mam 15 a mám ich na stehnách ... Niesom nejak tučná tak prečo vznikli? Tak prosím ako sa ich zbaviť ?

LadyOpium

ja mam tiez strie spred dvoch rokov a aj ked su viditelne este nevadi mi to...komu sa nepaci nech sa na mna nepozera...ak ta partner lubi, prenesie sa cez to a ty sa hlavne maj rada taka aka si:)))

Maslo4

Ja som to kakaové maslo skúšala, ako maslo samo o sebe je mastnejšie tak može sa zdať, že pomáha, ale podľa mňa a mojich skúsenosti to nie je nič extra :) je dobré hlavne nespoliehať sa len na to maslo a kombinovať to ešte s nejakým krémom, ktorý je určený priamo na strie, ja som sa natierala radšej ešte aj elastiqom :)

Iba Katka

počula som, že kakaové maslo je dobrá ochrana pred striami na bruško počas tehotenstva, ale nemám skúsenosť

odpovedajuca

ahoj, strie sa mi tiez spravili v puberte, t.j. pred 20timi rokmi, dnes su takmer neviditelne. mozno to pomohlo aj v tom, ze ked som bola tehotna, tak sa mi uz nespravila ani jedna jedina. takze nie kazda zena ma strie v tehotenstve. okrem toho su tucty kremov, ktore mozu pomoct. treba pokukat na rozne fora, co si radia zeny navzajom. a co sa tyka postavy... no pribrala som navyse nejakych cca sest-sedem kil, ale uz je to viac-menej prec - a to som cvicila doma, kalanetiku, takze ziaden trener. a prsia... casom ovisnu vsetkym zenam, mnohym materstvo stopy nezanecha... a propos - mas skveleho chlapa, ked ta chce taku, aka si/budes! takych vela nie je!

Lulita

tak je pravda, ze niektore mamicky vyzeraju ovela lepsie a krajsie ako niektore mlade baby, ktore este nerodili :)

arriva

Presne, je to prirodzené, a úžasné...neviem prečo mladé baby majú take podivné názory a vlastne odkiaľ . Minule tu tiež bola podobná téma, bludy a mýty o tom čo sa stane ženám...to nevidia tie reálne pekne maminy všade okolo ?