Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strie, dieťa a mindráky

Príspevok v téme: Strie, dieťa a mindráky
Lousiana

Mám 27 a 6 rokov vzťah. Viem že to je možno nemorálne, sebecké a na hanbu... ale ja nechcem mať dieťa s partnerom, mám z toho doslova fobiu. pretože sa strašne bojím že budem nechutne nechutne vyťahaná a budem mať všade nechutné strie a budem mať kozy ako placky. On hovorí že ma bude chcieť aj potom ale nie som taká naivná že by som tomu uverila ani mňa by už niečo také nepriťahovalo a začal by ma podvádzať alebo by som už pri sexe bola len ako mtva deriadená ryba. A nemám potom peniaze na nové prsia laser na strie a trenera... je to hnusné ale pre mňa to je z tohto hľadiska otrasná predstava. Ked som mala pubertu už len vtedy som roky revala lebo sa mi robili strie a do dnes mam z toho trošku komplexy ked som nahá a po matke viem že ich po tehotenstve budem mať... Viem že tu namňa začnete vyťahovať frázy ako že sa mi zmenia priority a bla bla bla...ale neviem nejaku prevenciu alebo niečo proti nim fakt nic neexistuje ? Ako je možne ze napr. Heidy Klum nema žiadne po tých deťoch a pod. Niktorá fakt nemá taký pocit obavy alebo niečo ...

vebe

Tehotenstvo nie je choroba, ale prirodzeny stav, nase telo je "urobene" tak, ze to zvladne. Je to zataz, ale prijemna a prirodzena. Nase klby, oblicky aj vsetky organy sa u vasciny zdravych zien vedia adaptovat tejto zatazi a neublizi im to. Telo ma svoje biochemicke a hormonalne mechanizmy ako sa s tehotenstvom vyrovnava. Pre vacsinu zien, je tehotenstvo a kojenie aj po zdravotnej stranke uzitocne, zeny ktore kojili maju o nieco nizsie riziko pre vznik karcinomu prsnika. Mne osobne moje deticky za vsetky tie drobne esteticke ujmicky stali a neviem si predstavit, ze by som ich nemala, naopak, mozno by som mala este o jedno viac

arriva

Mne sa akurát tak trochu rozšírila panva, pokazili dva zuby, a prsia už aj tak neboli ako v 17 ke. Viac ma štve celulitida, tu ale nemám z tehotenstva ale z práce :) na materskej som mala vysportovanu prdel. Strie vôbec nemám, ani kilá navyše.

Lulita

no tehotenstvom sa telo neregeneruje, ale skor degeneruje, nielen ja, ale aj ine matky by vedeli rozpravat, ako dostane zabrat nielen esteticka stranka, ale aj zlcnik, klby, oblicky, tehotenstvo je velka zataz na organizmus, ale viac menej sa da z toho dostat, no tak si povedzme :)

limo

Mnohé ženy práve v tehotenstve rozkvitnú, a po pôrode ešte viac celkovo opeknejú a niektoré sú ešte štíhlejšie alebo majú prirodzene krajšiu postavu ako predtým. To či sa ti pri tom urobí nejaká čiaročka na bruchu navyše je úplne nepodstatné, rovnako trochu ovisnuté prsia, push up podprsenky našťastie existujú.
To si ešte nepočula že tehotenstvom sa regeneruje aj telo matky?
Ak ale rozmýšľaš o dieťati iba ako o hrozbe pre tvoju krásu, znamená to že ho nechceš, takže aspoň zatiaľ deti nemaj.

Lulita

ono sa to este moze preklopit, ma len 27 to nie je ziadny mimoriadny vek, je pravda, ze v mladosti si este zeny zakladaju na krase, ale budes mat 40+ zistis, ze uz sa 18tkam rovnat nemozes ani sebelepsimi plastikami a nemas ani dieta, co by ti naplnilo zivot, nemas komu lasku dat, o koho sa starat, viest ho zivotom, pocitis prazdnotu a uz bude neskoro

Agnes999

Tak co chces? Chces mat deti alebo nie? Si ujasni. Ked nechces mat nikdy deti tak ich nemaj, je to len tvoja vec. Heidi a jej podobne vyzeraju bezchybne aj po xy detoch, ale ony maju tolko prachov ze si mozu dovolit kopu plastik.

iskierka

nie kazda zena je predurcena tomu, aby sa stala matkou, nie je to samozrejmost a ani hanba...patris tiez k tej skupine, a to myslim absolutne bez urazky. tvoje priority su niekde uplne inde tak naco to silit. pri tomto type uvazovania radsej nechci mat deti :) ale pamataj na to, ze raz sa tvoja telesna schranka tak ci tak zmeni k horsiemu, ci uz s detmi, alebo bez nich
fuf, este stastie ze nase zlate mamy si nad tymto nelamali hlavy :)))

Monitaaa

Louisiana
strie a ovisnute prsia sa ti nemusia urobit len z tehotenstva, ale aj z priberania a chudnutia, je jedno z akeho dovodu chudnes, alebo priberas. Ja napr nemam jedinu striu na bruchu, brucho mam ako v 18 tich ploche, hladke, ale prsia tie museli ist pod noz...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strie, dieťa a mindráky - Fórum - ZDRAVIE.sk