Strie, dieťa a mindráky

Príspevok v téme: Strie, dieťa a mindráky
Lousiana

Mám 27 a 6 rokov vzťah. Viem že to je možno nemorálne, sebecké a na hanbu... ale ja nechcem mať dieťa s partnerom, mám z toho doslova fobiu. pretože sa strašne bojím že budem nechutne nechutne vyťahaná a budem mať všade nechutné strie a budem mať kozy ako placky. On hovorí že ma bude chcieť aj potom ale nie som taká naivná že by som tomu uverila ani mňa by už niečo také nepriťahovalo a začal by ma podvádzať alebo by som už pri sexe bola len ako mtva deriadená ryba. A nemám potom peniaze na nové prsia laser na strie a trenera... je to hnusné ale pre mňa to je z tohto hľadiska otrasná predstava. Ked som mala pubertu už len vtedy som roky revala lebo sa mi robili strie a do dnes mam z toho trošku komplexy ked som nahá a po matke viem že ich po tehotenstve budem mať... Viem že tu namňa začnete vyťahovať frázy ako že sa mi zmenia priority a bla bla bla...ale neviem nejaku prevenciu alebo niečo proti nim fakt nic neexistuje ? Ako je možne ze napr. Heidy Klum nema žiadne po tých deťoch a pod. Niktorá fakt nemá taký pocit obavy alebo niečo ...

Rusalkaaa

Ahoj Lousiana,jedina myslienka co ma napadla po precitani tvojho prispevku je to, ze niesi pripravena mat dieta.ja mam 10 rocny vztah a doteraz som nemala ani pomyslenia na dieta.nevedala som si to ani predstavit.tiez som len myslela na to ake to bude,ako to zvladnem,mala som strach len z pomyslenia na to.ale jedneho pekneho "mesiaca" sa mi nacisto zblaznili hormony a vsetko sa zmenilo.v zivote som necitila nieco take silne-tuzbu po dietati.ja tomu vobec nerozumiem ako som sa mohla tak zmenit.zrazu mi je vsetko jedno ako bude.tak podla mna musis pockat kym "to na teba pride".nikdy nevies.nechaj to volne plynut

Maoam

ten laser strie iba vybledne, ony su vidiet aj tak, ale su jemnejsie, tensie a bledsie

prsia - sa daju riesit plastickou chirurgiou, keby daco

ale ak mas taketo obavy, tak babo nemaj

Lousiana

moja najnižsia váha bola 52kg...a moja max váha je co mám teraz 68kg... a výška 173cm... 90/70/92 a co to stým súvisi ked to mám genetický dané mať ich budem :/

Fero M

radšej pridaj ako vyzeráš teraz, teda výška váha, a tvoja najnižšia váha v živote a tvoja max. váha aku si mala