Myslíte si, že je správne priživovať sa na nešťastí iných?

jumbák

Cariboo: Viem, nie si prvá, čo mi to hovorí. :D Bude to zrejme tým, že narozdiel od mojich rovesníkov nerobím hovadiny ale veľa času strávim osožnejšími vecami. :)

Maoam

mne to pride ako taka uchylka mnohych ludi, za kazdu cenu chciet vidiet utrpenie, ake to je, ked niekto je zlomeny, zdrveny, este aj deti, je to otrasna vlastnost ludi, zboznujucich taketo divadlo, kedysi sa pozerali na popravy a upalovanie, dnes na toto, zmiernenu formu ale je to ta ista podstata

Cariboo

kto sa chce bit palicu si najde, takisto to vidim aj v tomto pripade. mozno daky dobry clovek chcel helfnut inym a v hlave mu vzkrsol projekt, ktori je pre tv zaujimavy no zaroven osozny pre slabsich. nie vzdy sa da ludom pomoct, lebo chybaju prostriedky. oni vdaka tomu, ze zhrabnu peniazky zo sledovanosti, dokazu aspon ciastocne niekomu vypomoct. zabili dve muchy jednou ranou.

co mi viac prekaza,ked niekto sa prizivuje na nestasti inych - napr v reportazi chce mat co nadrastickejsie a najemotivnejsie zabery a nestiti sa filmovat ludi v stave,kedy su uplne na dne. to vidim v tv novinach,ako niekto pride o dieta, zahynie mu polka rodiny alebo zhori dom a kamera stale bezi. pride mi to nenazrane, nedostojne. trochu odbacam od temy, ale je to obdoba toho co pisala maomam.

jumbak ty ze mas 15 rokov? sorry ale neverim :)

jumbák

Som 15-ročné telesne postihnuté dieťa, ale nechcel by som, aby mi táto relácia akokoľvek pomohla. Je to celé o zbytočnom citovom vydieraní, zisku, a pod. Je síce pekné, že sa jedna z našich dvoch komerčných televízií rozhodla aspoň takýmto nie vždy morálnom spôsobe pomôcť tým, ktorí to skutočne potrebujú, ale ja za tým vidím v prvom rade komerciu. A naozaj by som nechcel, aby mi niekto za takúto cenu pomohol, hoci mám snov dosť...

arriva

Nerozumiem, prečo medailu dostal iba Rozboril a nie celý tým za nim, resp. relácia ako taká, ked už, veď Rozboril je iba moderator. Určite sa na Slovensku nájde oveľa viac ľudí, ktorí si tu medailu zaslúžia, lebo pomáhajú ľuďom zo srdca a nie lebo to majú v naplní práce a za ťažké peniaze ako Rozboril.