Máte aj vy občas taký pocit ?

Príspevok v téme: Máte aj vy občas taký pocit ?
Tajomná

V poslednom čase mám pocit ,že som asi z inej doby , nikam nezapadám . Som na strednej teraz , ale často som sa tak cítila aj na základke , no stredná ten pocit na chvíľu zmenila a našla som si kamarátky ,ktoré mi boli dosť blízke.
Pred pár týždňami sa však veci zmenili . Jedna kamarátka mi veĹmi ublížila a až teraz som spoznala aká je , ostatné sú takmer ako ona ,zostali na jej strane .
Nemám sa s nimi už o čom baviť . Oni riešia len hlúposti , ohováranie a podobne , samé kecy...Tiež mi dali najavo ,ako je zlé ,že chodím von s chalanmi, že som mala už 3 vzťahy , akoby som bola nejaká ľahká baba alebo čo , pritom to vobec tak nie je ... Okašlal ma aj jeden chalan , ktorému som doverovala , a pred mesiacom aj bývalý , o ktorom som zistila ,že je zlý človek a obaja hrali len presvedčivé divadlá... Mám proste pocit ,že už nikto nevie čo je slušnosť , normálne rozhovory , doležité veci v živote .... Nemám sa proste s kým porozprávať , aby som mu mohla doverovať , lebo každý len sleduje , čo sa o kom dozvie , ĺudia okolo mňa len hľadajú nové informácie ,aby sa oni samy stali zaujímavejšími .

Mám chuť prestať komunikovať s okolím . Nemám depku , necítim sa sama ,pretože, mám skvelú rodinu , svoj život , svoje problémy o ktorých nerozprávam , a tiež záľuby ...
Ale už ma proste nebaví ich počúvať , neúprimné reči , ohováračky .... Mám chuť sedieť v škole len so slúchadlami a hudbou , zamerať sa len na vyučovanie ... Prestala som piatky chodiť von ,lebo je to len o pití a ,,tých kecoch ,, . Teraz mám chuť vymazať svoj facebook , pokec , všetko ... Úplne sa stiahnuť , nezaujímať sa o okolitý svet ...

Máte občas taký pocit , že vám začne všetko liezť na nervy , hlúpi ľudia , táto doba ? ....

Magy

tajomna - vitaj vo svete neoveciek.
hovoris mi z duse a byt trochu viac inteligentny, moralnejsi alebo prisnejsi k sebe a okoliu je (v tomto ohlade) na skodu. si mimo davu, mimo tych ohlupnutych oviec okolo - teda si outsider a daju ti to pocitit.
kto chce s vlkmi zit, musi s nimi vyt a ty zjavne nechces.
jedine co ti poradim je robit to, co teba bavi, najst si ludi co ti budu rozumiet, zdielat tvoj pohlad na svet a nazory. tu strednu budes musiet uz nejak pretrpiet. sorry.