Nemám žiadne kamarátky!

Príspevok v téme: Nemám žiadne kamarátky!
sunnyday76

Viem že podobné témy tu už sú, ale prečítajte si to a poraďte mi. Mám 15 a nemám žiadne kamarátky. Som prváčka na strednej a myslela som si že to bude lepšie ako na základke. Tam to bolo strašné. Smiali sa mi že som stále ticho ale ja som sa proste nemala ským porozprávať a často som kôli tomu aj plakala. Teraz je to už lepšie môžem sa s niekým porozprávať ale nemám kamošku s ktorou by som išla von, vyrozprávala sa jej. Som mladá a nechcem celú svoju mladosť presedieť doma. Občas chodím niekam so sestrou ale iba občas lebo nemá čas. Ja nikam nechodím, každý deň do školy a domov. Ani cez prázdniny som nemala s kým chodiť von. A keď od niekoho počujem ako si super užíval leto s kamarátmi, je mi to strašne lúto že ja som taká sama :( nechápem prečo si neviem nájsť kamarátky, asi preto že som taká tichá ale ja za to nemôžem. Som taká od základky kedy som sa nemala s kým baviť a mala som sprostých spolužiakov tak som bola radšej ticho, pretože sa mi smiali aj keď som niečo povedala :( Prosím vás poraďte mi čo mám robiť, čo mám na sebe zmeniť. Blbé komenty si plis nechajte pre seba. A keby mal niekto podobný problém tak sa ozvite.

tabletka555

o, vyjadrujem sa ako mešuge..skrátka, podľa mňa je lepšie byť sám ako s niekým, s kým som, len aby som s niekým bola. pretože "hľadanie si" priateľov je nereálne (uf) , buď prídu alebo nie.

tabletka555

Mimulus, pretože vo veku 15r, si človek ešte často plne neuvedomuje a nemá toľko skúseností, že byť sám-nejsť s davom je fajn. A trápi sa tou osamelosťou, keď okolo seba vidí skupinky priateľov

Mimulus

myslíš že nie si normálna? A čo ak nie je normálny ten zvyšok populácie ktorý Ťa ignoruje? Musíš začať uvažovať nejak takto :) Zvýšiť si sebavedomie a naozaj sa pozerať okolo seba. Skutočných priateľov nemusí niekto nájsť za celý život a dobrí kamaráti sa tiež veľmi ťažko hľadajú ale ak ty nie si normálna tak ja som potom DEBIL. Ver mi je to všetko len o tom aká energia z teba vyžaruje :)

tabletka555

Sunnyday, najprv som chcela napísať nejaké povzbudivé slová..Ale keďže som niečím podobným prešla aj ja, viem, že mudrovanie nemá zmysel. Tiež som nechodievala von, nikam, s nikým, ak už, iba sama, a tiež mi to v tvojom veku chýbalo. Takíto ľudia si to musia "pretrpieť".

sunnyday76

Ja viem že je takých ľudí viac ale by som sa chcela ísť s niekým napr zabaviť niekam alebo tak. Mám taký pocit že som není normálna že nikam nechodím.