Priateľstvo

Príspevok v téme: Priateľstvo
Tee

Je ťažké, ked človek v ktorom si videl toho priateľa..je zrazu preč. Nechápem ako ti môže niekto dať nádej, dokonca zlomiť srdce a potom ťa odkopnúť. Mať 2-3.priateľov, ktorí sú s tebou stále je vzácnosť a na nezaplatenie. Niekedy človek aj ked..som vydatá, mám deti, ale aj napriek tomu sa cítim osamotená. A ked vstúpi do života manželská kríza,,tak jeto ešte 100 krát horšie a je dobré mať vtedy aspoň toho priateľa, ktorý je pri tebe. No v živote to už tak chodí..že človek má priateľov, len vtedy ak napr..si v práci,,tak na nejaký ten čas. Ked odídeš z tej tak priatelia na teba zabudnú. Alebo má priateľov len vtedy, ak niečo od teba potrebujú a ak nič, tak sa jednoducho na teba vykašlú.Alebo máš krásu, úspech, kariéru, nejaké to vyššie postavenie v práci,,tak vtedy máš priateľov. A ak to nemáš, nikto o teba ani len nezakopne.Je až ťažko pochopiteľné čo všetko dokážu ľudia spraviť kvôli peniazom, dokonca krivo svedčiť, prisahať na deti. A hrať sa na tvojeho priateľa..dlhú dobu..len aby od teba získal čo chcel a potom ťa zrazu ani len nepozná..A potom za mojím chrbtomrobiť veci o ktorých ja ani len netuším a ubližiť...Poznala som jedno dievča..ktorá bola kámoška,,ale neskôr..ma zaprela, len kvôli tomu, že mám lepšiu pozíciu v práci napr. a okrem toho ohovorila moje kamošky,,ato takým spôsobom, že sa obratili na jej stranu. Tak to niesú ľudia. Doma prežívam manželskú krízu, do práce chodím s odporom, uzavrela som sa pred celým svetom,nekomunikujem s nikým,,jedine ak s deťmi. A tuna na nete bol niekto,,ktorý mi veľmi ublížil..vraj mám ísť za psychologom, ale ja dokážem jedine písať..ja sa už nedokážem rozprávať. A ani nič pekné ma už neteší..a možno by som rada vedela či sa to všetko vlastne dá nejak prevaliť..ako mám znova začať, ked sa nedá..

Tee

A taký ktorý ti vlastne aj zlomí srdce a potom ťa preto začne nenávidieť, urážať...tak takému sa vari ani nedá odpustiť..
A rovnako je to aj pre závisť, napr. že máš lepší flek v práci a poznáš jednu vplyvnú osobu,,tak máš nepriateľov...smutné:((((((((((

samanthas

:))) dobré
Niektorí ľudia nosia pyžamo so Supermanom. Superman nosí pyžamo s Chuckom Norrisom.

aj takto nejako :))

Mimulus

tabletka555 ja Ti do Vianoc dám určite vedieť. V minulosti by som Ti okamžite navrhol priateľstvo alebo najskôr kamarátstvo ale keďže na tom po tom všetkom čo som prežil nie som najlepšie tak radšej sa držím v ústraní. Ale keď už nič iné posielam Ti aspoň také virtuálne objatie :)

samanthas

odľahčím aj ja takým trapošákom:

Chuck Norris raz navštívil Panenské ostrovy. Teraz sa volajú Ostrovy.
:)

samanthas

Tabletka - na škole som si našla dobré kamarátky-tov, ktoré-í na mňa myslia a píšeme si, ale priateľstvo mám len z jednou. A v práci som si tiež našla, ale to už skončilo práve pre tie slová, nemám čas... :(

samanthas

Zrejme si proste taký. Si proste tak emocionálne vyvinutý, a emocionálnych ľudí robia v živote okolnosti. nemylsím tým, že teraz niekto nemá city, ale sú typy ľudí, pre ktorých je priateľstvo tak ako má byť Z veľkým P. Mnohí ľudia berú tento vzťah- pretože je to vzťah priateľov, na ľahkú váhu. A každý to zrejme meria iným metrom, inými hodnotami. Možno nevedeli pochopiť jeden druhého a radšej zdupkali, akoby mali ďalej budovať to čo je. A ako si spomínal, ano škola je tým najlepším miestom, lebo keď začne skutočný život, to už je potom úplne inak.

Keď ublíži priateľ, to akoby mi povedala mama že ma neľúbi, nieje to úplne dobré a správne prirovnanie, ale chcem povedať tým, že to tak veľmi bolí, aspoň mňa ano.

tabletka555

Mimulus, áno, kde ich zohnať, ak sa to dá tak nazvať..ďakujem za rady, vážne. No práve to ma štve najviac, že som posledný rok na škole, stále tomu dávam šance, ale už nie veľké.