vytok..

Príspevok v téme: vytok..
katyka

mam uz dost dlhu dobu (dalo by sa to pocitat na roky) vytok, ale nechcem zatial ist na gyndu - panna som... proste sa bojim :-D viem, ze sa nemam coho a blabla, ale hadam ma chape dakto... :) a 17 mam... da sa toho zbavit aj mimo navstevy gynekologa? a ak asi nie... tak ako to tam u neho bude prebiehat? za tie normalnejsie odozvy dakujem.

bosorenka

niekto má šťastie na gynekologa, mne sa stalo že som mala strašne blbú ani nevnímala že som tam povedal mi len že vysledky prídu o dva týždne viac som od nej nic nepočula sestrička mi hovorila ako si mám ľahnúť, a teraz som prešla k takému chlapovi tak ten je cool, hovorí sa že muži sú lepší a je to pravda!!!

kler

ahooj vazne sa neboj ja mala minuly tyzden 18 a bola som prvy krat u gynekologa tiez kvoli vytoku a fakt sa nemas coho bat opytaj sa kamosiek na nejakeho ktory sa im pozdava alebo ho navstevuju a chod nie je to nic hrozne praveze musim si to len pochvalovat zatial ja som to mala v poho bol strasne mily a sympaticky takze som nnemala ziadne stresy a bola som uvolnena.hlavne sa neboj a nestresuj

bosorenka22

Lusiliu, riešila som to približne keď som mala 15-násť, vtedy mi gynekologička dala také čípky, no upravilo sa to na pár mesiacov a potom znova, tak som to nechala tak! Bolo to nepríjemné a tak som si to už potom nechávala pre seba! No a fakt po 19-nástke sa to ako zázrakom upravilo, možno dáke hormóny, výtok už nemávam...

Lenush

nechcem ta strasit, ak si ten vytok mala pocas toho ako ste spolu boli tak to nemoze byt tym.. mala by si zajst ku gynekologovi

alickaa

lenush: akože tak týmto si ma veľmii nepotešila... dlho sme nemali spolu nič, lebo nebol čas až minule a už počas toho bol hnedý a potom deň. to je všetko. nijaké príznak ani nič. takže nestraš prosím...

alickaa

čaute baby, ja som mala výtok vždy, odkedy sa pamätám. ale minule som sa prekvapila. bola som s priatelom a "hrali " sme sa, nebol to sex. a mala som výtok taký hnedý, čo to môže byť? menštruacia je ešte daleko a nikdy som taký nemala.... poradíte? bolo to aj deň na to, nechápem...