vytok..

Príspevok v téme: vytok..
katyka

mam uz dost dlhu dobu (dalo by sa to pocitat na roky) vytok, ale nechcem zatial ist na gyndu - panna som... proste sa bojim :-D viem, ze sa nemam coho a blabla, ale hadam ma chape dakto... :) a 17 mam... da sa toho zbavit aj mimo navstevy gynekologa? a ak asi nie... tak ako to tam u neho bude prebiehat? za tie normalnejsie odozvy dakujem.

Lenush

ak nechces ist ku gynekologovi, tak odporucam canesten gel, je dobry hlavne na vytok, ale aj pri svrbeni alebo zapaloch

123456

pozri ak ti ten vytok nesposobuje ine problemy ako je napriklad svrbenie, alebo ak nema zvlastnu konzistenciu - napr ako tvaroh, ak nema zvlastnu farbu - zelena, zlta, siva a ine odtiene... tak tento vytok nemusi byt vobec chorobny... ja ho mam tiez... a nebudem si teraz kvoli tomu davat do posvy nejake tabletky a roky navstevovat gynekolozku, ktora mi aj tak nepomoze, ked viem, ze tento vytok je v pohode... proste niektore zeny ho maju cely zivot ine nie.... ak nemas dalsie zo spominanych priznakov, tak neries... niektore sa tolko snazili o "vyliecit", ze im to preslo do chronickej podoby a z neskodneho vytoku sa stala chronicka mykoza alebo nejaky iny podobny neprijemny problem... pisem jak talian ale snad rozumies :)