Golem fitnees Bratislava skusenosti

lavaman

a prvé si si vybrala čo? lebo to si nenapísala :D kľudne vyskúšaj aj ten box. veď sme sa tu už raz o tom bavili, že tam to nie je vôbec takto delené. tak isto ako chlapi môžu chodiť ja neviem na aerobic tak baby môžu chodiť na box. ja som si práveže teraz všimol, že celkom dosť začali chodiť na box aj baby, sa to teraz nejako rozmohlo

minnie12

ja by som sa chcela tiez pochvali, ze uz som si vybrala jedno skupinove cvicenie :D ale chcela by som este jedno ale neviem ci je to vhodne pre baby. chcela by som vyskusat aj box, vy co tam chodite neviete nahodou ci tam chodia aj nejake baby ci su tam iba chlapi?

matinaruz

áno veď pondelok som tam už chcela behnúť, neboj sa. nad tým trénerom som pravdupovediac zatiaľ ani nepremýšľala ale možno to ani nie je taký zlý nápad. na prvý mesiac alebo dva by sa to aj celkom zišlo, nech mi povie čo mám vlastne cvičiť aby som schudla tam kde chcem lebo ja mám dosť úzky driek a tam mi už netreba chudnúť ale potrebovala by som zhodiť zo stehien a z rúk

dari88

jedine co ti uz ja mozem poradit je aby si to uz neodkladala a co najskor zacala :) pokial si este sama necvicila a chces to robit poriadne tak sa tam daju vybavit aj osobne treningy a tam sa bude trener venovat iba tebe

lavaman

no čo sa týka fitka tak už sa tu prebralo asi všetko :) jedine, že by si sa chcela ešte na niečo konkrétne spýtať

kovalki

Myslis rady tipy triky co sa tyka cvicenia alebo co sa tyka fitka? :) Lebo ohladom fitka sa tu uz asi napisalo vsetko, mne uz nic take nenapada co by sme tu este neprebrali

matinaruz

chvíľku som tu nebola a teraz čítam, že je tam teda aj to poistenie ako keby peňazí. ďalšia dobrá vec a na toto by mi ani nenapadlo sa spýtať. ale teraz som celkom rada, že ste to tu rozberali, možno to pomôže aj niekomu inému. ja už sa pomaly pripravujem na to, že od pondelka začínam. ešte nejaké tipy rady triky by ste chceli dať? :D

dari88

najprv na mna pozerali trosku neisto to je pravda :D ale ved normalne som im povedal, ze sa chcem iba informovat lebo sa ma znami na to pytal :D tak potom uz boli take kludnejsie ale ved som sa nepytal nic take strasne. keby sa zacnem pytat ako sa da odstupit od zmluvy tak nepoviem ale toto je nic :D som ich nechtiac narobil stresy trosku

lavaman

možno sa baby na recepcii trošku naplašili no :D ale veď snáď im vysvetlil na čo to potrebuje. si budú myslieť, že vie o niečom o čom ani ony nie :D

minnie12

to nevadi :) takto je to este lepsie ked ti to povedali aj tam a ukazali ti to na tej zmluve u nich. to som este spokojnesia ako keby si to iba pozrel na tej svojej. dufam, ze tam na teba nepozerali velmi divno ked si sa prisiel hned po dvoch tyzdnoch pytat na taketo nieco :D