Golem fitnees Bratislava skusenosti

lavaman

aj si zaplávaš neboj sa :D bazén ma 20 m takže ak sa ti nebude chcieť niektorí deň cvičiť vôbec tak si môžeš aj zaplávať a hotovo. jasné, že záleží aj od toho koľko tam bude ľudí ale keďže tam budú samí dospelí ľudia, ktorí si tiež budú chcieť zaplávať tak tam bude nejaký systém a normálne sa tam zmestíš. ja sa tiež chystám dneska už poriadne cvičiť takže už vyskúšam aj ten wellness poriadne

matinaruz

už vidno :) no vyzerá to celkom pekne. a spomínal si teda, že tam bazén. aký veľký je? dá sa tam normálne aj zaplávať či je to len také omočenie?

dari88

neviem ono to tu niekedy nenacita alebo ked ma obrazok zly format tak to neukaze :) skusim este raz. sa mi podarilo rychlo odfotit ked tam nikto nebol. fakt myslim, ze je to tam na urovni

matinaruz

ja som tu včera do večera čakala na tie fotky :D nevadí mi to veď som si popritom ešte čítala nejaké články ale nevidím ani teraz tie fotky :/ neviem prečo

dari88

no uz som sa sem potom nedostal takze pridam fotky z wellnessu teraz, kto chcete si pozrite :) @matinaruz v clenskom mas v postate skoro cely wellness ako sauny, bazeny, odpocivaren a podobne. sama si platis vlastne iba masaze, co je teda logicke a bufet. myslim, ze to je celkom fer

matinaruz

a viete mi napríklad povedať aj čo všetko z toho wellnesu je zahrnuté v tom členskom? aspoň tak približne aby som vedela

matinaruz

asi to musela byť trošku nepríjemné pre tých ľudí ale tak keď o tom nevedeli ani oni a bolo to v celej budove tak myslím, že väčšina ľudí to pochopila nie? isto sa našli aj takí čo nie ale tak zakaždým sa nájde niekto taký kto to musí brať až veľmi vážne

lavaman

@kovalki vidíš ja som tam ešte aj bol štvrtok a nepostrehol som ani jednu z týchto vecí, ani to tam nikto nespomínal, respektíve som to aspoň nezachytil :D tak vieš keď ťa zaujíma cvičenie a nie klebety tak sa to k tebe ani nedostane

kovalki

Kde vy chodíte na takéto informácie? :D Ja som zase nič také nepostrehol. No aspoň tu som sa o tom dozvedel