Golem fitnees Bratislava skusenosti

lavaman

no vyzerá to v celku dobre, možno by som sa tam aj zašiel tento alebo aspoň budúci týždeň pozrieť, že ako to tam majú. a neviete ako to tam je napríklad s členským?

dari88

@baradu no bol tam urobeny dost velky podraz na ludi kedze vedeli uz dlhsie, ze to ide dole z kopca a stale predavali rocne permanentky ale tiez si myslim, ze ked to teraz prebrali golemaci tak sa to zase rozbehne lebo su uz dlho na trhu takze im aj vela ludi doveruje. ja som uz bol dva razy odkedy a otvorili a co sa tyka rozmiestnenia tak su tam nejake zmeny, ved som aj pofotil tak si teda mozete pozriet ako to tam vyzera teraz

baradu

povodna firma, co to prevadzkovala skrachovala (proste zly podnikatelsky pristup, ved nie kazde podnikanie vyjde, ku koncu uz mleli z posledného a niektori ludia asi prisli trochu skratka, co naozaj nebolo uplne fer)
ale prevzal to teraz Golem, ktory s tou minulostou nic spolocne nema, prevzali len priestory a zaradili to do svojej siete, takze sa da cakat, ze to pojde dobre, kedze je to osvedcena znacka, za ktorou su ludia, ktori to vedia robit.
co sa tyka samotného priestoru, to neviem, ja som tam bol par krat este za stareho relaxxu a mne osobne to nevyhovovalo

lavaman

počul som, že to znova otvorili a mám to aj bližšie ako fitko do, ktorého chodím teraz ale mňa odrádzalo to čo sa tam stalo, že tam ošklbali tých ľudí ale nevedel som, že to teraz patrí pod golem club, to by som možno aj riskol ale tiež by som si pozrela aj tie fotky

dari88

hej hej bol som tam vcera to clenstvo obnovit a dneska si pojdem aspon na hodinku trochu zacvicit tak uvidim uz aj ake su tam tie stroje a vsetko takze ti mozem povedat..neviem preco tu fotku nie je vidno, ale ved spravim dneska nejake lepsie a dam sem zajtra

kovalki

Aha aha tak teraz už chápem, lebo som vlastne nevedel, že čo sa tam stalo. Tak teda to teraz patrí pod Golemákov teda. A boli ste to tam teda pozrieť?

kovalki

Nevidno žiadnú fotku :) Tak vy ste tu niekto bývalí členovia či ako? Ja by som sa tam rad zaregistroval len sa chcem popýtať najskôr či je to tam OK ako sa to prezentuje...

dari88

jj to ze je to poschodova budova a da sa tam aj dobre zaparkovat hned pri vchode je vzdy vyhoda. nizsie zasielam foto co som doobeda spravil

oppi

Tak to som rad ze Relaxx opat funguje. Je dobre situovany hlavne preto tam chodi vela ludi. A hlavne Relaxx mi pride ako fitko na druhu pretoze okrem strojov je tam spustu inych veci ktore poskytuju v ramci clenstva.

dari88

bol som tam z rana ked som siel z auparku. v principe som si tam bol obnovit clenstvo po starom relaxxe. takze vsetko mam aktivne a moze sa opat makat.