Chcem nazor muzov.. priatel si pisal s inou a navrhovala mu sex

Príspevok v téme: Chcem nazor muzov.. priatel si pisal s inou a navrhovala mu sex
rumancek

ahoj chlapi, tak môj priatel si cez pokec pisal s jednym dievcatom, to by mi nevadilo ale ona mu navrhla sex a on suhlasil. Prisla som mu na to, lenze on povedal, ze nemozem verit vsetkemu co pise na pokeci, ze to bolo zo srandy alebo len tak. A dodal ze v skutocnosti by ma nepodviedol a nepodviedol ma este ani doteraz. Tak co vy nato??? Chcem pochopit muzske spravanie aspon trosku hmmm???

Agnes999

Ja na to len tolko, ze si strasne prosta ak tomuto veris. Ak ho raz nachytas doma sulozit s inou, povie ti, ze to nie je tak ako si myslis a ze mas len ocnu vadu, tiez mu uveris co?

Magy

to iste napadlo aj mna - ako si na to prisla? zjavne len tak, ze si mu vliezla do sukromnych sprav.
myslim, ze vy dvaja si nemate co vycitat. zasluzite si jeden druheho.

TinaM

presne to mi napadlo ako prve: ako si na to prisla? Ale kto je bez viny, nech prvy hodi kamenom, aj ja som mala preslap a neodolala som priatelovmu otvorenemu fb profilu. Nezistila som samozrejme nic, priznala som sa, bolo mi odpustene...a dalej zijem s tym, ze keby ma chcel podvadzat a nechcel by, aby som o tom vedela, tak to tak urobi. A pokial na to zena pride, muz je but uplne tupy, alebo to vlastne chcel...Takze som sa musela naucit doverovat..podla mna je to vec-schopnost, ktoru sa musime ucit.

lost

Ale zaujimalo by ma ako si na to prisla, porusila jeho sukromie?

Je vobec moralne porusit sukromie na zaklade paranoje, podozrenia?

To je ako keby... co ak by si nic nenasla? A ak nasla, mas moralne pravo ho odsudit?

To je diskutabilneeeeeeeee :P

ozaj, nepodelis sa s nickom tej slecny? :P

lost

Skusil by som taku srandu, i ked par ludi by povedalo, ze to je svinstvo.
Najal si taku peknu zenu, nie modelku aby nemal podozdrenie a nie taku na ktoru by sa nechytil. A dohodol sa snou, nech ho zbali, proste dostane do postele, za kazdu cenu, cize by bola taka agentka provokaterka ci ako sa tomu hovori.

Dnes, ked ludia sa vzdavaju osobnej slobody a obhajuju sa retardovanou frazou, "ked nemas co skryvat, nemas sa coho bat" tak si myslim, ze aj tato moja teoria dokonale zapada do tych ich divnych slobodu vzdavajucich sa mysleni.

Ak podlahne, vies na com si, ak nie - nic s tym neziskas, mozno mal len stastie ze sa nechytil.. :P

Kazdopadne otazka nestoji, ci je toto normalne, otazka stoji, uuuuuuplne ale mile damy uplne inak!!!

Otazka nestoji "je normalne ked moj priatel suhlasil so sexom na pokeci s inou?"

otazka sotji takto

"je normalne ked moj priatel .... na pokeci ....??

tj. pytam sa, ktory muz (chlapec pochopim), potrebuje pokec ked ma doma priatelku ?

a dajte pokoj s tou alibistickou vetou "udrziavam vztahy"

ano, tak sa udrzuju vztahy, dakujem pekne za taky vztah.. ;)

Dadula56

Slecna A. to vyborne vystihla. Ak si myslis, ze cely problem je len v tom, ze "nechapes muzske spravanie", tak sa necuduj, ze sa k tebe takto muzi spravat budu. Toto nie je zalezitost "muzskeho spravania" ako sa ty mylne domnievas, ale zalezitost toho, ze tvoj priatel je buduci(mozno uz terajsi) suknickar a nema k tebe ziadnu uctu. Radim ti si dat do poriadku v prvom rade svoje sebavedomie a uctu k sebe a potom ist do vztahu, lebo zena, ktora si necha skakat po hlave a nakecat hluposti bude do konca zivota vo vztahu presne s tymito chlapmi-nevernikmi, chrapunmi atd. Oni si vedia take najst, aby sa im to tolerovalo.

Fero M.

Precitaj si celu jeho konverzaciu q daj mu ulmtimatum. Ked sa to zopakyje tak..... vies na com si. Mozno si tam len chodi dvihat ego

Slecna A.

ospravedlnujem sa, som zena, ale neda mi nenapisat...Nasi partneri casto odzrkadluju nas samotnych. Chalan si dovoli len tolko k svojej holke, kolko mu ona dovoli. Ked niekto chodi vyslovene s hlupou husickou, ktora si nevie dat dva a dva dokopy, tak ten chlap vie, ze si moze voci nej dovolit hoci co...Taku odpoved, aku ti dal priatel by som ja osobne neprijala. Mam pocit, ze tu niekto niekoho taha za nos, nuz ale...uvaz ako dalej sama :) Nikto ti do vztahu nevidi