Bratislavčanky kam chodíte cvičiť?

mariama254

For you - Terezzka

Poviem ti, že to bola riadna náhoda, som sa na tom smiala že to sa mi asi len sníva ale bola to pravda:-) :-) Chodím tam už vyše polroka a zatiaľ som s trénerom žiadnym necvičila ale teraz ma zaujala ich 90 dňová challenge premena, že to by som skúsila a keď si ma vyberú tak budem tri mesiace cvičiť s trénerom, ktorého budem mať grátis. Je to lákavá ponuka, tak uvidím či do toho pôjdem alebo nie

terezzka

@mariama254..to je v pohode, pockala som si aj na tvoju odpoved ale pravdu povediac, som aj pozabudla, ze som tu aj s tebou komunikovala:-)..fuha, to bola ale riadna nahoda..to by som nepovedala ze sa da takto zoznamit..ty tam uz chodis dlho?..zacinala si aj s nejakym fitness trenerom alebo sama si tam zacala chodit?

mariama254

For you - Terezzka

Ospravedlňujem sa ti že až takto neskôr odpisujem, totiž som nemala čas sem ísť skôr. Chodím do toho fitka, do ktorého aj kotros, do fit up-u. Dokonca som sa tam s nim už aj stretla:-) Bola to taká náhodička, že sme sa spoznali a potom sme zistili, že on aj v tejto téme poradil nejakým babám dobré fitko a to toto, ktoré navštevujeme:-)

terezzka

@mikalka21..a ake napr. su tam este vyhody, keby som si platila to vip clenstvo?..to maju takto poriesene?..to je jasne, ze sa viac oplati vip clenstvo ako je jednorazovy poplatok..ten ti potom na aku dlhu dobu plati?..

mikalka21

Terezzka

Môžeš, ale buď musíš mať zaplatené vip členstvo alebo priplatený poplatok aby si mohla navštevovať hociktoré ich fitko, tak to majú nastavené. Vip členstvo je o 10€ drahšie ako klasické a máš tam viacej výhod. A ten jednorázový poplatok, keď nemáš vip a chceš navštevovať aj inde ich fitko je 19,90€. S tým trénerom si to ty musíš v prvom rade premyslieť. Vieš, ja neviem ako si na tom s financiami

Aurina

@Juzya3 - osobného trénera ti síce neviem poradiť, keďže nikdy som si ho neplatila. Mne to prišli zbytočne vyhodené peniaze. Mňa zopár krát zobral môj brat do posilovne, ukázal mi cviky, ktoré by som mala cvičiť a potom som už sama chodila cvičiť. Spravila som si taký kvázi môj tréningový plán a podľa neho už rok cvičím a podarilo sa mi dosť kíl zhodiť. Bola by si ochotná chodiť do posilovne cvičiť a tým pádom si tam aj platiť vstupy alebo teda členstvo?

Juzya3

Caute
Pozeram ze sa tu dost rozobera cvicenie a rada by som bola, keby ste aj mne poradili nejakeho osobneho trenera a ked tak aj posilovnu. Uz dlho sa snazim cvicit sama ale to je nula bodov lebo mi to vydrzi vzdy tak tyzden, maximalne dva:/ Potrebujem zhodit minimalne 10kg, tak prosim poradte, co bude najefektivnejsie a najlepsie!

terezzka

@mikalka21..nebola som tam este nikdy ale na facebook-u som si pozerala ich stranku..a ked maju viacej pobociek tak mozes navstevovat hociktore na zaklade jednej pernamentky?..alebo ako to maju poriesene?..no skoda toho trenera..skusim sa teda este kamaratky spytat, lebo ju tiez nejaky cvicil a uvidim ze co..lebo mi to pride dost penazi, keby si mam este aj trenera platit..rozmyslam ze ci to zo zaciatku nevyskusam len sama..

mikalka21

Terezzka

Áno, iba zo začiatku som si ho platila. Nejakého pol roka, to mi stačilo lebo on ma naučil správne cvičiť a teraz už viem aj sama čo všetko mám dodržiavať. A keby si ho mám stále platiť, tak som finančne na mizine, lebo predsa len to nie je malý peniaz. Chodím cvičiť do fitup-u. Poznáš toto fitko? Oni majú viacej pobočiek a teraz momentálne chodím do Ružinova. Trénera by som ti rada poradila, ale on tam už netrénuje, takže by ti to bolo na dve veci. On už odišiel do zahraničia, teda aspoň čo som mala také informácie. Ale kľudne sa tam choď popýtať a oni by ti nejakého trenéra poradili. Je ich tam dosť veľa

terezzka

@mikalka21..a uz teraz si ho neplatis?..iba zo zaciatku aby si sa spravne naucila cvicit?..tak som premyslela, ze by som to aj ja spravila..a mohla by si mi este napisat ze kam chodis ty do fitka a ktory trener tak cvicil?..lebo nie su vsetci treneri dobry a ja by som chcela nejake overeneho..
@mariama254..a do ktoreho chodis?..mohla by si mi napisat, pls?