Bratislavčanky kam chodíte cvičiť?

xdanielax

malachitka - tazko ti poradit konkretne fitko.
Ale zo skusenosti ti poviem: vyberaj take, kt. mas "po ruke" - ci uz pri praci, alebo pri dome. Velakrat bude skarede pocasie, zla premavka ...atd, predstava dlhej cesty niekam, ktovie kam je jeden z faktorov, kt. ludi odradza.
+ samozrejme, mala by ti vyhovovat trenerka, ale to zistis az nasledne. Takze orientuj sa vo svojom okoli a vyskusaj.

Zuziii

no vidim ze kazdemu vyhovuje fakt nieco ine :) mne sa najlepsie osvedcil beh v kombinacii s posilkou... a sem tam si dam zumbu zo zabavy. Kedysi som zumbu cvicila tak 2x do tyzdna a k tomu este aj beh a schudla som asi 6 kg za 2 mesiace... ja si nemozem pomoct ale mne tie cvicenia typu Contours pripadaju ako zdimanie penazi od ludi... pokial clovek nevyda zo seba poriadne energiu pri aerobnych cviceniach moze sa krutit na tych strojoch do aleluja. Ako doplnok k aerobnemu treningu je to ok, ale ako samostatne cvicenie bez nicoho ineho je to uplne o nicom... aby som zase uplne nekrivdila, tak mozno to pomoze niekomu s velkou nadvahou, to ano...

malachitka

ja osobne aerobic,zumbu veľmi uznávam...schudla som pri tom do 10kg, no to som chodila cvičiť každý deň...odkedy som v BA,a veľmi sa tu orientovať neviem,je to horšie...ja som rozmýšľala o aerobicu kt sa cvičí v športovej hale mladosť na trnávskej alebo potom v starom meste na radlinského...zvažovala som aj fitko,a min. týždeň mi dala jedna kočka do ruky letáčik z contours v ružinove,no čo ja viem,žeby ma tam nejak lákalo, ked som chodila do posilky mala som svoj plán a podľa toho som cvičila,len najhoršie je niečo nájsť a začať..

olivka30

kruhovy trening je lazo plazo??? pre mna co sa tyka ubytku vahy a vyformovania postavy v najkratsom case bol kruhovy trening najuspesnejsi a prave tym, ze je to riadeny trening stale cvicitelka maka, riadi sa signalmi a udrziava si tak tepovu frekvenciu, neoddychuje (samozrejme moze, nikto ju nenuti makat:) plati sa sice clenstvo ale moze tam clovek chodit kolko krat chce a byt tam tak dlho ako chce. ja som chodila 3x do tyzdna a vzdy som dala rozcvicku na stepperi (ako dlho kto chce) + 4 okruhy na strojoch a stanoviskach a na zaver strecing, celkovo 1,5 hodiny cvicenia a vysledok super, len to treba brat vazne a neflakat sa pri cviceni. zumba a aerobic je taka zabavka, na ktoru som tiez chodila, ale to len tak pre relax, nie na dosiahnutie konkretneho vysledku.

hfhfh

avion a aupark uz mam dost daleko..hlavne avion.. tak aspon ked si kupim klubove clenstvo - tak budem nutena tam chodit uz dlho :D co sa tyka zumby, aerobiku, spinningu - vsetko som vyskusala, mna tieto "sporty" kolektivne nevedia oslovit.. este ten spinning ok - lebo cele leto som aj chodila na bicykli .. teraz ked zacina je to horsie s pocasim.. preto chcem zacat s fitkom.. sa sposob dat sluchatka a sama si cvicit podla potreby, odreagovat sa, uvolnit.. skor chcem bezecky pas, elipt. trenazer, stepper, bycikel ...

Zuziii

tie kruhove cvicenia tiez nemusim, to je take lazo plazo pre mna, len to zbytocne vela stoji a efekt tomu nezodpoveda...
hfhfh, ten Golem v Eurovei a Centrale je iba na klubove clenstvo, co je teda podla mna dost predrazene, neskusis radsej Golem v Auparku, alebo Avione? Tam si zaplatis iba ich clensku karticku a mozes si kupovat pernamentky, aleo iba jeden vstup ked chces...
ja osobne chodit najradsej behat von a to na Kuchajdu, alebo na zeleznu studienku, behat sa da aj teraz aj v zime ked velmi neprsi alebo nieje nasnezene...
a potom niekedy zajdem na zumbu, najradsej mam Afit na Mileticke... skus kuknut ich webovu stranku, maju tam rozne cvicenia...