Prečo sa krása berie tak ako sa berie..?

Príspevok v téme: Prečo sa krása berie tak ako sa berie..?
tinuska 565

Viete mi povedat, preco hned na prvy pohlad vie kazdy rozlisit peknu zenu a skaredu? je to v sumernosti tvare alebo v com dokelu? nehovorte mi ze je to relativne, ja viem ze kazdemu sa paci nieco ine, ale aj TAK 9 ludi z 10-tich vie oznacit ktora je pekna zena a ktora nie... odjakziva to tak bolo a bude.. niekedy sa nad tym moc zamyslam aj nad sebou..vsak krasne zeny to dnes maju 1000000 lahsie.. ale myslim tym skutocne krasne..

marrisa

Neviem ci to tu uz niekto pisal, ale krasa, pritazlivost spociva v sumernosti tvare.
A preco to tak je? Preco vnimame sumernost ako vabivu?

Sumernost - zdravy telesny stav
V tele je vsetko prepojene, ako vsetci vieme :) a zdravotny stav sa nam zobrazuje na tvari v mikro posunoch. Ked vidime silno choreho cloveka len v tvari, hned vieme povedat ze s nim nie je nieco v poriadku... atd...je to skumana oblast, na nete budu materialy ak by mal niekto zaujem si prestudovat.

A teda zakoncenie tejto temy je v tom, ze mame v sebe zakodovane myslenie rodica a ten chce co najkvalitnejsieho potomka, ergo musi najst co najzdravsieho partnera.
Samozrejme nie vzdy clovek vyhlada zdraveho partnera, ale to uz ma psycholocke dovody a tam uz zachadzat nebudem.

tinuska565

no tak vyborne..:-D ja som bola 3 roky zaryto presvedcena ze zo mna bude astronomicka..(asi som bola ovplyvnena filmom armagedon :-D) potom ked som zistila co fyzika obnasa som dalsie 3 roky chcela byt archeologicka.. a aj to nejako preslo a nakoniec som skoncila pri studiu medzinarodnych vztahov a som uz tretiacka :-/ ..no ,,jupi"..

Maoam

deti sa vedia lepsi sustredit a su bezprostrednejsie, robia co ich bavi, idu za tym prirodzene, navyse nie su tak ovplyvnene nazormi inych, okolim, proste su este samy sebou, preto vedia, co chcu, co ich bavi

vsak si spomente, co ste vtedy chceli a mate to :D

tinuska565

lost..lol...:-D citim sa podobne..ked som bola mladsia lepsie som to vedela, ale asi preto ze mi dospelost prisla este taaak strasne daleko...teraz som proste..,,lost".

Maoam

lol, no plany, uprimne, hrube obrysy su OK, ale detailne plany osobne neuznavam, lebo vsetko pride inak ako si myslime :D

otazka znie, co tu chces po sebe zanechat, nie co chces robit

mozno sa ti rozjasni ;-)

tinuska565

spoznavat sa ..hm..ale ked v podstate vies, ze napr studujes nieco co pre teba nema buducnost, lebo stale nevies co ine by si mohol robit tak je to blbe... cela tato situacia je zlozita :-D a podla mna to tiez preziva vela ludi..asi je to skor o tom, nezamyslat sa stale nad buducnostou a planovat ju..proste zivotne prilezitosti pridu, odidu a nejako bolo nejako uz bude:)