Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kucerave vlasy - ktory sampon Elseve?

Príspevok v téme: Kucerave vlasy - ktory sampon Elseve?
sona30

ahojte, mam kucerave vlasy, ktore su samozrejme suche a lamave a maju trochu aj rozstrapkane konceky. mam ich podstrihnute, staram sa o ne ako mam o kucerave vlasy, takze su pekne, ked si ich upravim. len mam teraz dilemu, ze aky novy elseve sampon si kupit. maju vela druhov, teraz mam elseve na suche vlasy, ale chcem to zmenit. ktory si mam kupit, na lamave vlasy ANTI CASSE alebo ten novy ELSEVE ARGININE RESIST X3 alebo priamo na kucerave vlasy? poradte, ak mate skusenosti :-) dakujem.

Zaran

Ja mám vlasy vlnité a používam ten ružový Elseve,vlny mi pekne zvýrazní pričom suchšie vlasy som mala aj pri iných šamponoch.

olivka30

skor ten arginin resist - pocula som ze je dobry, ale osobnu skusenost nemam lebo som bezne sampony z drogerky prestala pouzivat. ja si kupujem klorane, na suche vlasy najlepsi mangovy

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kucerave vlasy - ktory sampon Elseve? - Fórum - ZDRAVIE.sk