Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

4 kg za mesiac s diétou 1000-1200kcal za deň - pridá sa niekto?

Príspevok v téme: 4 kg za mesiac s diétou 1000-1200kcal za deň - pridá sa niekto?
Kaylah

Mám taký cieľ do Vianoc schudnúť 4kg a kamarátka mi odporučila túto diétu. Telo pri nej dostane toľko kcal koľko potrebuje na fungovanie a zároveň chudne, 1kg za týždeň. Chcela by som min 3krát do týždňa cvičiť po 30minút, brušáky a drepy hlavne, pridá sa niekto ku mne? Samozrejme jesť sa môže aj sladké, ale s mierou! Nie že celý koláč 1000kcal a po zvyšok dňa nič:D je sa min. 3-4krát denne každé 3-4hodiny + min.2l vody alebo nesladeného čaju treba vypiť :-)

Kaylah

Zatiaľ je to ok, ďakujem... Stále mi píše a volá atď. ale ja nemám záujem. Niečo vo mne sa zlomilo... Keby mi dokázal, že sa naozaj zmenil, tak možno... Ale to ukáže čas a o tom veľmi pochybujem...

Momentálne mám kolísavú váhu 49-50kg, pri mojej mini výške by som chcela 46kg, ale ďalej už nepôjdem aj keby čo. Aj 48 by bolo ok, nebudem chrt, ale postava sa mi vytvaruje ešte viac. Hore už chudá som, ide mi hlavne o stehná, pod zadkom mám akoby hrču tuku a tá nechce pustiť, už len to by boli min.2kg len ešte som neprišla na to, ako s tým zatočiť, keď chudnem, chudnem hlavne hore:(

Maoam

Kaylah, vsak ani nemusis, iby som sa opytala, lebo sa to tahalo celu vecnost. No tak ak je to pravda a je koniec, tak to je pokrok. Ako sa citis?
Ozaj, aku mas teraz vahu/vysku? Co sa tvojej diety tyka, tak do Vianoc dat dole 4kg je dost, asi uz chudnes z nizsej vahy (preto sa konkretne pytam), to by slo najlahsie detoxom, mensim postom.

Kaylah

Ja už som takto schudla 5kg, chcem ešte tie 4, raz za týždeň mám tzv.prejedací deň, čiže jem všetko a funguje to, len hľadám niekoho na podporu, to je všetko. Nechcem tu už rozoberať minulosť...

Maoam

myska12/Karoline/Kaylah, myslis, ze ked schudnes dalsie 4 kg (uz si schudla tusim 5), tak sa bude tvoj priatel menej pozerat po peknejsich tujach a menej pozerat P-cka s chuduckymi babami?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

4 kg za mesiac s diétou 1000-1200kcal za deň - pridá sa niekto? - Fórum - ZDRAVIE.sk