Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skleroza Multiplex 1mm demyelinizacna lezia

Príspevok v téme: Skleroza Multiplex 1mm demyelinizacna lezia
lilou

Mam niekolko nepeknych symptomov, ktore pripominaju SM-ku. Trpnu mi nohy a ruky, najme v noci, a mam taky divny pocit v pravej ruke a nohe....neviem ho vysvetlit ani blizsie opisat...nie je to bolest, len ich proste nejak inak citim. Tiez mam necitlivu drobnu cast clenku.
Tieto symptomy zacali v januari a pretrvavali do juna...a teraz pred dvoma tyzdnami to zacalo znova. V lete som bola u neurologicky, na IRM mi nasli 1mm velky demyelinizacnu leziu. Potom som vsak cestovala do UK za pracou, tak vo vysetreniach sa nepokracovalo...a kedze symptomy prestali, tak som na to uz ani nemyslela...

myslite, ze ta 1milimetrova lezia znamena sklerozu multiplex? zacinam z toho byt o5 na nervy :(

dakujem

RNG

A samozrejeme si zvysovat viralnu imunitu, kedze hlavne nase vlastne virusy v tele su zodpovedne za tie tzv' autoimunne " poskodenia nervovych izolacii.

RNG

Na regeneraciu myelinu je potrebna omega 3 kyselina, DHA. Odporucam ti brat denne 1 gram, ci uz vo forme rybacieho oleja, krill oleja alebo na DHA bohateho oleja z chobotnic, pod menom calamarine.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skleroza Multiplex 1mm demyelinizacna lezia - Fórum - ZDRAVIE.sk