Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Orofluido vs Chi

Príspevok v téme: Orofluido vs Chi
zabka07

Ahojte chcela by som si objednat vlasovu kozmetiku sampon+kura na vlasy a rozhodujem sa medzi znackou Orofluido a Chi.Mam preldzene vlasy a chcela by som kozmetiku,ktora mi vyzivi vlasy a hlavne aby sa mi pri zehleni velmi nenicili,resp. aby som si ich nemusela ani tak casto zehlit.Nemam velmi skusenosti s drahsou vlasovou kozmetikou,tak prosim ak mate skusenosti s tymito znackami,budem rada ak mi poradite :))

zabka07

A ktory olejcek od Chi pouzivate?Lebo je viac druhov.Ja som raz mala olejcek od Orofluida ten maly 5ml,ale bol super a hlavne krasne vonia,len moja kadernicka mi radila kozmetiku od Chi tak sa neviem rozhodnut :)

lienka225

ja mam len taky olejcek (na konceky vlasov) znacky Chi a som s nim velmi spokojna - vlasy su po nom pekne leskle pruzne (fakt ako z reklamy) popritom vobec nezatazi ani nazamasti vlasy a pekne vonia.. teda pekne..hmm.. pouzivam ho uz vyse troch rokov a troska mi ta parfumacia uz vadi, preto by som najblizsie chcela skusit olejcek z Orofluida (zatial ziadny "drogerkovy" sa oleju Chi nevyrovnal)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Orofluido vs Chi - Fórum - ZDRAVIE.sk