Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem či sme stále najlepšie kamarátky

Príspevok v téme: Neviem či sme stále najlepšie kamarátky
Terka ******

Ahojte
Môj problém je ten že asi pred 6 mesiacmi sme boli 3 najlepšie kamarátky. Stále sme spolu všade chodili zabávali sa a robili blbosti. Lenže o mesiac na to sme sa pohádali. Nebavili sa so mnou. Ohovárali ma nadávali na mňa .. až som sa skoro bála chodiť do školy .. ku konci roka sme sa zase udobrili a začali sme sa baviť. Teraz ked začal nový rok sme mali stále dobré vzťahy dokým neprešlo pár týždnou a zase so mnou sa menej bavili. Ja mávam tréningy a tak nemám čas chodiť von. Popritom oni stále spolu chodili von a zblížili sa. A stále predomňou v škole robia blbosti a už neviem ako sa mám tváriť :( .. stále si vravia miláčku a zlatík a mne to už lezie na nervy :( .. a vždy ked ideme a nejaký výlet tak musím byť z niekym iným vo dvojici a smejú sa bezomňa ... pomôžte mi čo mám robiť prosím :(

saran

Ahoj,mam jednu kamaratku, no myslim ze mi vobec nerozumie. Aj ked SME naj kamky uz skoro ROK a vieme o sebe vela,stale sa nechapeme. Ona je nizka a chuda a ja som vysoka a niesom ani chuda ani tucna, no tu je ten problem zakopany. SME v skole a ona si zacne spievat,okay , aj ked to je falosne nadalej sa spolu smejene a znovu sa ide ksichtit ale to Neva,berem ju aka je aj napriek tomu ze sa nasere a nadurdi pre nijaku debilinu. V skole je disco a dobre vie,ze nerada tancujem. Dohodneme sa, a o 15:00 po MNA pride. SME name disco, s ktorej o pol hodinu idem domov, snazi same ma presvedcit aby som ostala (co si vazim) ale idem domov Lebo viem ze zasa si ma nebude vsimat,ale ona (taky jeden chalan je do MNA) A znovu zacne "ak tu neostanes poviem mu ze si donho" co nieje pravda,a snazim sa jej vysvetlit ze naozaj idem domov,neviem tancovat a nereda tancujem. Okey a znovu je nadurdena aj ked som sa snazila... Casto mam pocit ze za vstetko mozem ja :(

Zaran

Magy
"neboj, v zivote este stretnes koooopec ludi. niektori tvojim zivotom prejdu a zmiznu, ini tam zotrvaju dlhsie a niektori az do smrti. kto to bude, to ani srnka netusi. netrap sa tym.

ak v tvojom zivote niekto zostat ma, tak zostane, ak nie je toho hodny, tak zmizne a bude si zit svoj zivot a ty svoj. ;)"
toto si veľmi pekne napísal :)))

Lulita

mam normalne dejavu, taketo idiotske vztahy boli na ZS aj strednej, som tak rada, ze to je uz za mnou, skoncili to, az ked som nasla v sebe dost cti a sebavedomia, aby som sa nenechala vydierat a provokovat kreaturami, ak ti niekto ublizuje tak asi nie je taky dobry kamarat, mozes zit aj bez nich

Zaran

Typické ženské vzťahy :D ak mám byť úprimná silne pochybujem že ste nejaké "3 najlepšie kamarátky" vôbec boli :D no nič,s tým nič nespravíš,z každej svätej trojice bude vždy jedna mimo,viac ako dvaja tvoria dav.

Maoam

ja som toto zazila v skole :D, presne taketo iste spravanie a po roku, ked sa pohadali, zacala prva za mnou doliezat, ale uz nemala sancu :D

koniec sveta

zapamataj si, ze nikdy nemozu byt tri najlepsie kamaratky, to nefunguje. Vzdy dojde k okamihu, kedy sa dve z nich zblizia viac a tu tretiu vylucia, co sa stalo i tebe. Najlepsiu kamosku mozes mat len jednu.

xxy

milacik a zlatik? :D no.. s takymi by som sa veru nechcela kamaratit :D v podstate ti spravili laskavost.. priatelia sa menia cely zivot, len par ich ostava stabilnych

Magy

terka - niet velmi co pomahat. akonahle mas svoje zaujmy, odlisne od ich a travis vacsinu casu mimo tejto partie, ony si vytvaraju vlastne zazitky a momenty, na ktorych sa bavia, ktorymi ziju... a ty si mimo.
myslim ze nema velmi vyznam sa nasilu tlacit niekam, kam ta nechcu, prip. kvoli inym ludom menit svoje priority, konicky, casovy harmonogram...
neboj, v zivote este stretnes koooopec ludi. niektori tvojim zivotom prejdu a zmiznu, ini tam zotrvaju dlhsie a niektori az do smrti. kto to bude, to ani srnka netusi. netrap sa tym.
ak v tvojom zivote niekto zostat ma, tak zostane, ak nie je toho hodny, tak zmizne a bude si zit svoj zivot a ty svoj. ;)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem či sme stále najlepšie kamarátky - Fórum - ZDRAVIE.sk